Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes vagyok. De ez nem mindennapi szerelem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát ez nem egyszerű. 13 éves vagyok, és tetszik egy 54 éves ember. Igen, 54. Bár nem akárki, hanem egy gitáros-énekes, a Bon Jovi volt gitárosa, Richie Sambora. Tudom, ez nem normális, de egyszerűen... nem tudom, szerettem-e valaha is így valakit (persze a családot, meg ilyesmit kivéve.). És még az oké is lenne, ha csak a 20-30 évvel ezelőtti énje tetszene. De nem, még a mai énje is iszonyatosan tetszik. Szerintetek? Ez nagyon beteges? És tudom, többen mondták már, hogy ez csak rajongás, de én tudom, hogy nem az. Ez több annál. Tudom, lehet, hogy csak a korom miatt van, mert még fiatal vagyok. De ha 3-4 év múlva is fog tetszeni? Nagyon kíváncsi vagyok mások véleményére is. Előre is köszi :)

2013. okt. 30. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia, én a 6-os vagyok, és Bon Jovi rajongó. Igazából én azért is írtam pozitív választ, mert kicsi korom óta szeretem a bandát, és baromira idegesített, mikor leöregezték őket. Én nem a kinézetüket szeretem, egyikükért sem vagyok oda, a zenét bírom, de ezek halál irreleváns dolgok. Mármint mindig hülyét kaptam attól, amikor valaki szeret egy zenészt, amíg az cuki és fiatal, de később már lejárt lemez.
2014. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm kommented! Ugye? Én is utálom, ha azt mondják a kedvenceimre, hogy öregek. Kedvenceim közül a legidősebb 66 éves... Még ő sem öreg! Csak idős. Na de nem is ez a lényeg. Oh, igen! Annyira jó, hogy ilyen fiatalok is szeretik a jó zenét (ami ma már olyan ritka, mint a fehér holló...)! Jó, én sem vagyok sokkal idősebb nálad, 8os vagyok. 7. osztály után kezdtem szeretni a Bon Jovi-t. És te? Mióta vagy Jovier? :)
2014. máj. 5. 13:35
 13/15 anonim ***** válasza:
semmi baj, ha még 3-4 év múlva is fog tetszeni, ne aggódj.
2014. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó. :)
2014. máj. 5. 18:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez édes. :) Majd felnőttként, meg öregként nagyon érdekes/vicces lesz ezekre visszagondolnod!


Én pont valamelyik nap agyaltam ezen. Annak idején kb 13 éves lehettem mikor anyukám egyik videokazettáján láttam egy régi koncert felvételét és teljesen belehabarodtam az énekesbe. És emlékszem azt gondoltam, hogy fú, ez egy igazi olyan "öreg" felnőtt és ez már valami meg minden. De hogy én milyen kicsi vagyok és ez milyen elérhetetlen, pedig milyen jó lenne.


Még mindig rajongok az együttesért, de mikor belegondolok így 27 évesen, hogy én már öregebb vagyok mint azon a felvételen a pasas, amikor azt gondoltam, hogy ez egy öreg felnőtt... Hát de szar! :D


Anyukám azt mondta, hogy ne aggódjak, ez neki is ilyen, majd az lesz a gáz, mikor megnézem a felvételt és azt mondom, hogy nem hogy elmúltam már annyi idős, mint a felvételen szereplő illető, hanem már a fiam is lehetne. :D

2014. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!