Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar egyáltalán valamit?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar egyáltalán valamit?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, pár hónapja már alakulgatott köztünk valami, de amikor már úgy tűnt, hogy ez összejön, mégis azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot és utána három hónapig nem is beszéltünk. Úgy két hónapja újra el kezdtünk közeledni a másik felé, többször keres, mondta is, hogy szeretne velem többet beszélni. Most, hogy őszi szünet van, vártam volna, hogy elhív valahova, de nem tette meg és nem is keresett péntek óta. Ma írtam neki, hogy mi újság vele, de amikor "feldobtam neki a labdát", hogy igazából nincs programom a következő pár napban, figyelmen kívül hagyta. Oké, hogy félénk típus, de ha már erre sem csap le, lehet nem is akar tőlem semmit? Meg már annyi pozitív visszajelzést adtam, én is tényleg próbálok úgy hozzáállni hogy lássa, szívesen töltenék vele több időt, és szívesen beszélgetnék vele (annak ellenére, hogy hónapokkal ezelőtt azért eléggé megbántott, hogy amikor már tényleg lehetett volna valami, hátat fordított) Vagy csak túl bamba volt, és nem esett le neki, hogy ez egy célzás? Ha pedig nem szeretne kapcsolatot miért közeledik felém? Már tényleg nem tudom, mire véljem. Mit tehetnék? Kérdezzem meg tőle, hogy ugyan, mit akarsz, és ha igen, akkor hogyan kérdezzek erre rá? Az a bajom, ad hideget, meleget és nem tudom eldönteni, hogy most komolyan gondolja-e a dolgot. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

19L



2013. okt. 30. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el valahova te. Ha már ennyire bamba és töketlen.
2013. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a legegyszerűbb lenne megkérdezni tőle vagy valamiféle ultimátumot adni. Mert így marad a bamba, félénk, összezavarodott idióta. Vagy csak simán nem tetszel neki.
2013. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehetséges,hogy tetszel neki,de hogy nem kellesz neki nőként,szinte biztos.Nem bántásból írom,de ha akarna tőled bármit,már rég lépett volna,akármilyen bászli is.
2013. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért akaszkodsz egy pasira? és mikor veszed észre, hogy felesleges vagy?
2013. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, mivel azt mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot, de mégis közeledik talán csak dugni szeretne.
2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!