Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatok egy véleményt? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok egy véleményt? :D

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságomból és unalmamból adódóan, érdekelne a véleményetek. Fiúké és lányoké is egyaránt! :D

Akkor mesélek egy keveset rólam:

17 éves vagyok és most ez elején leszögezem hogy lány. (mielőtt elfelejteném xdd) Van egy öcsém, aki irtóra fárasztó még így 13 éves létére is. Én alapjáraton egy humoros, pörgős, okos, néha idétlen lány vagyok. Ha meglátok egy jó pasit, vagy esetleg zavarba jövök akkor elég sűrűn megesik hogy nekifogok bénázni, ami számomra halál ciki. Pl.: *lő jócsávó jön az utcán* én meglátom..és hopp felbukok a saját lábamban, vagy megbotlok egy patkában.stb. másik szitu: *lő barátnőm megdícsér* mosolygás közben kijön az üditő a számból (persze csak ha iszok közben) xddd, lecsúszok a suli lépcsőjén, rácsukom a kezemre a vécéajtót.. vagy beütöm a fejem a padba. Sorolhatnám..szóval mindig égek és bénázok. Anyám szerint ha nem lennék ki kéne találni. Nem iszom halál részegre magam egy buliban sem, sőt nem is sűrűn járok max évente 4-5x, nem cigizek, nincs tetkóm, piercingem, semmilyen betegségem sem! És nem tudom, de a mai világban szerintem sokat ér az hogy nem tartozom a többi tinir*banc közé, és ezt nem felvágásból mondom, mert ugye ki mit gondol elven mennek ezek a dolgok. :) Persze csak hogy ne fényezzem magam, vannak rossz tulajdonságaim is pl.: néha hazudok, hisztizek és volt egy depressziós korszakom is. Ezeket kinőttem azóta, már csak halovány része van jelen az életemben. Na mindegy:DD Pozitív, negatív kritikák is érdekelnek. FIÚK, LÁNYOK is írhatnak, mert úgyis unatkozom . :c Priviben küldök képet meg videót is. Ha többet akartok tudni akkor nyugodtan kérdezzetek. :*


2013. okt. 30. 16:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Leírás alapján aranyosnak tűnsz :)
2013. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szimpatikusnak tűnsz, tetszik amit olvasok. Ha akarsz küldhetsz képet is, kíváncsi lettem. Az jó, ha nem vagy szürke, unalmas személy. Ez alatt azt értem, hogy van humorod. Hatalmas előny!


A hazugságod viszont gyűlölöm. A kicsit is, a nagyot is.


22/F

2013. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
hazugságot*
2013. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te :) Bírnak a srácok, pont azért, mert nem vagyok tiniribi :)
2013. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#8 - már most azon vagyok, mert hihetetlen hogy ennyire béna vagyok :D amúgy köszönöm szépen:) elfogadom!

#9 - mindenkinek küldöm, csak ez a félperces korlát egy üzi elküldése után, kicsit lassít ebben a folyamatban :D de megkapod ne aggódj:3

#10 - nem tudom, hogy ezt most bóknak vegyem vagy ne xd

#11 - nagyon szépen köszi! :)

#12 - régen iszonyat sokat hazudtam beismerem.. szinte nem telt el úgy nap hogy nem mondtam volna valami kamu dolgot. de már nagyon ritkán fordul ez elő.. tudom hogy rossz dolog:| amúgy írj és küldök:)! köszönöm

2013. okt. 30. 16:21
 16/26 anonim ***** válasza:
Küldhetsz majd nekem is :) #11-es voltam.
2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ezt régen én is csináltam:D a mai napig bénázok, csak nem annyira vészesen. Szóval szimpi vagy:D
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#14 - PACSI ÖCSI :DDD így kell ezt :)

#16 - küldtem :))

#17 - ahh köszönöm :D nem akarsz írni? :3

2013. okt. 30. 16:28
 19/26 anonim ***** válasza:

Cuki vagy, meg minden.


Most miről is kell kritika? Arról, hogy balszerencsés vagy, vagy van egy öcséd? :D

2013. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2013. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!