Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok? Vagy mi a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

16 éves múltam, lassan 17 leszek. :) És hogy őszinte legyek, eddig egy barátom sem volt. Részben miattam is, mert mindig amikor komolyabbra fordulna a dolog megijedek/elbizonytalanodok ... és még sorolhatnám! Fiatalabbakkal meg nem nagyon akarok kapcsolatot teremteni, hiába van jelenleg két srác is, aki rendszeresen ír, köszön, beszél velem. Mind a kettő 2 évvel fiatalabb nálam...

Szóval, amúgy szemüveges vagyok, átlagos (barna haj és szem), normál alkat.

Eleinte mindig visszahúzódó vagyok és talán ezért van az, hogy sokan nem kezdenek velem semmit. pedig amúgy: [link] tehát eléggé vad & őrült tudok lenni.

légyszíves segítsetek! :/ Nem tudom mi baj van velem.



2013. okt. 30. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
mit kiabálsz a kamerába?
2013. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Remélem nem így nézel ki a mindennapokban.
2013. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A sajt valóban finom, és a kérdező sem csúnya :)
2013. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát, csúnyának nem mondanálak. Bár sokat ez a kép nem árul el rólad...


17 éves korom környékén szívesen bepróbálkoztam volna nálad...


A probléma? Hát leírtad... amikor komolyabbra fordulna a dolog, megfutamodsz. Sok ilyen lányt ismerek és egyiket sem lehet még egy randira sem elhívni...

2013. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Ja, hogy te most akkor vad & őrült vagy?:DDDD
2013. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
nekem bejossz, hova valosi vagy? 19/F, Baranya megye, irj privit ha szeretnel
2013. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de én már voltam randin. csak akkor tényleg rágörcsölök... Moziban is voltam már, bár ott tényleg nem lehet sok mindent csinálni. egy párszor meg beszélgetni... az illető 18 éves volt, és totálisan lekezelő. azt hiszem a rossz emlékek miatt is lettem ilyen
2013. okt. 30. 17:39
 8/20 anonim ***** válasza:

nem tudtál volna 1 olyan képet feltenni ahol nem ilyen képet vágsz?


lehet, h túlságosan őrült vagy!!!

2013. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
[link] parancsolj :)
2013. okt. 30. 17:41
 10/20 anonim ***** válasza:

Szép vagy ez tény!

Nem kell elbizonytalanodnod nem kell semmitől tartani.. Ha tényleg komolyra fordulna a dolog akkor nincs miért aggódni ;)

17/F

2013. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!