Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok? Vagy mi a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

16 éves múltam, lassan 17 leszek. :) És hogy őszinte legyek, eddig egy barátom sem volt. Részben miattam is, mert mindig amikor komolyabbra fordulna a dolog megijedek/elbizonytalanodok ... és még sorolhatnám! Fiatalabbakkal meg nem nagyon akarok kapcsolatot teremteni, hiába van jelenleg két srác is, aki rendszeresen ír, köszön, beszél velem. Mind a kettő 2 évvel fiatalabb nálam...

Szóval, amúgy szemüveges vagyok, átlagos (barna haj és szem), normál alkat.

Eleinte mindig visszahúzódó vagyok és talán ezért van az, hogy sokan nem kezdenek velem semmit. pedig amúgy: [link] tehát eléggé vad & őrült tudok lenni.

légyszíves segítsetek! :/ Nem tudom mi baj van velem.



2013. okt. 30. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó a korod, szerintem az a legszebb, ha valaki ilyen korban kezdi a kapcsolatokat.

Lehet nincs semmi gond veled(!!!), csak szimplán neked még "nem jött össze", ami nem baj. Nincs törvénybe írva, hogy neked már kapcsolatban kell lenned....

Szerintem ha mindig megijedsz egy kapcsolattól, először ne a pasizásra koncentrálj, hanem fejben tedd rendbe a dolgokat, hogy miért van okod félni, és miért nincs. A tapasztalatlanságtól ne félj, mert mindenki elkezdi egyszer, és a te korodban nem késő elkezdeni. :D Emellett minél többet kommunikálsz ellenkező neműekkel, csak úgy baráti szinten, annál könnyebben ellazulsz. Elsőre sem kell nagyon zárkózottnak lenni.


A képen nem látjuk a szemed. Megnézné az ember, ha már szépségről van szó. Azt írtad, normál az alkatod. Bár nem látszik nagyon, de vékonynak tűnsz. Talán kicsit hízhatnál, mert soványság sem nőies. A hajad lehet olyan "semilyen" féle, talán kitalálhatnál valami jó fazont.

2013. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

igen, igen- igaz hogy 'Kicsit vékony vagyok'. de akármennyit eszek nem hízok (max. fenékre:/) az meg nem túl előnyös, ha valakinek xxl-es a hátsója. ezért nem mertek próbálkozni azzal.

a hajam pedig valóban, éppen most tartok ott, hogy ideje megnöveszteni :)

2013. okt. 30. 17:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Sportolás, hogy szexi legyen az alakod? :D Meg az önbizalmat és erőt is ad.
2013. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hm, igen. ez is igaz :)) csakhogy itt, ahol én lakom nem túl sok sportolási lehetőség van. (szívem szerint fociznék, vagy valami női box-ra járnék)
2013. okt. 30. 18:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Futni, otthon tornázni mindig lehet. Persze ehhez elszántság kell, hogy 2 hét után ne unj bele a napi rutinedzésbe. Viszont vonzóbb leszel tőle.
2013. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Téged ismerlek innen. Tavaly ódákat beszélgettünk itt! :D

De ari vagy a képen! :D Mesés a körömlakkod!


F25

2013. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

úr isten! én totál nem emlékszem :')

azt hiszem ideje elmennem egy dokihoz.

2013. okt. 30. 18:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem pózolnál ennyit, egész normálisan néznél ki.
2013. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a gond veled az, hogy csak szimplán egy idióta vagy. Gondolom gőzöd sincs róla, hogy az első képeden mit mutatsz, csinálsz. Balfék.
2013. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19: nem vagyok sötét, nagyon jól tudom mit mutatok! nem szokásom olyanokat mutogatni, amikről fogalmam sincs... -.-"
2013. nov. 2. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!