Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmeséltem a történetem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeséltem a történetem és megcsókolt a csaj. Miért?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal pasi vagyok.Tegnap vidéken ültem a buszmegállóban és jött egy lány is.Leült mellém.Közben jött üzenet telefonon és azt néztem meg.Sóhajtottam és két kezem a fejemre tettem.Ő megkérdezte mi a baj,és hát elmeséltem neki mi a gond :(

15 évesen beleszerettem egy lányba,akit még ma is szeretek.Viszont a csajt nem érdeklem és ma eljegyezték egymást a barátjával.

Beszélgettünk,aztán jött a busz.Felszálltunk és ott tovább beszélgettünk.Megadta a nevét,hogy keressem meg fb-n,és mielőtt leszállt volna megcsókolt.

Köpni nyelni nem tudtam,annyira meglepődtem.Mire véljem ezt?Vagy mi?

Tapasztalatlan srác vagyok és sosem csókolóztam és nem tudom mit merre.Annyira meglepett.



2013. okt. 30. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitte hogy te vagy romeo a romeo & juliabol :)
2013. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NA, igy kell ismerkedni! :))
2013. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert tetszel neki. :D A beszélgetés alapján pedig szimpatikusnak és elég értelmesnek talált arra, hogy jobban is megismerjen.

Úgy hogy tedd amit mondott. :D

2013. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Taníts mester!!! Gratulálok!!! Lépjél valamit, mondjuk jelöld be facebookon!
2013. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad az isten lábát, te mázlista. A következő randin tuti rád fog mászni:D Csak arra ügyelj, hogy legyen nálad óvszer.
2013. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édesnek tart, és vigaszdíj, hogy ne add fel; meg lehetm jelezni próbálta, hogy neki pl bejössz. Szerintem többet akar tőleg; de nemtom, hát ez a csók pár perc ismerettség után... Lehet, hogy nem kéne vele kezdened; bár én nemtom, attól még lehet, hogy aranyos:) Meg az is, bár nem gondolnám, hogy mondjuk valami fogadásból tette; vagy csak ki akarta próbálni a csókot, mert még nem csókolózott; te meg kapóra jöttél neki. De tényleg, ha ilyen könnyen csókolózik bárkivel... De lehet, hogy cikizték érte v nem tudom.
2013. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
*vagy még úgy gondolta,hogy nembaj, ha csak úgy megcsókol; mert ezzel nem csak magának szerez örömet; hanem esetleg neked is; és akkor úgy nem baj.
2013. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
velem a fa--szé nem tud ilyen történni
2013. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Forrest Gump jutott eszembe a tortenetedrol. A csaj erezte, hogy mast szeretsz, nem kuzdottel azert, hogy ot megkapd, szerintem ezert (is) voltal neki szimpatikus.

(#2)

2013. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
aha.. és mire ébredtél fel?
2013. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!