Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmeséltem a történetem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeséltem a történetem és megcsókolt a csaj. Miért?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal pasi vagyok.Tegnap vidéken ültem a buszmegállóban és jött egy lány is.Leült mellém.Közben jött üzenet telefonon és azt néztem meg.Sóhajtottam és két kezem a fejemre tettem.Ő megkérdezte mi a baj,és hát elmeséltem neki mi a gond :(

15 évesen beleszerettem egy lányba,akit még ma is szeretek.Viszont a csajt nem érdeklem és ma eljegyezték egymást a barátjával.

Beszélgettünk,aztán jött a busz.Felszálltunk és ott tovább beszélgettünk.Megadta a nevét,hogy keressem meg fb-n,és mielőtt leszállt volna megcsókolt.

Köpni nyelni nem tudtam,annyira meglepődtem.Mire véljem ezt?Vagy mi?

Tapasztalatlan srác vagyok és sosem csókolóztam és nem tudom mit merre.Annyira meglepett.



2013. okt. 30. 18:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tetszett a dolog.Nem arról van szó,és a lány is csinos.Csak olyan hihetetlen az egész.

Miért pont velem?Ezt nehéz felfogni.

A lányba akibe szerelmes vagyok,igen hagyom.Még sok boldogságot is kívántam neki és az esküvőre is elhívtak :(

2013. okt. 30. 19:11
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, az biztos.:) Keresd meg a lányt és ha gondolod, találkozzatok!
2013. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6.és7.vagyok:) Erről a kommentjéről az előzőnek eszembe jutott egy dal:)))

ÁÁÁkos - Keresd meg a lányt:):):)

2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz mert sok itt a sületlen válasz. Csak önmagadat add, mert valószínűleg az tetszett meg neki benned, amilyen vagy. Ha el akarod játszani a falu bikáját akkor valószínűleg csalódást fogsz neki okozni. A szerelmedet meg őszintén sajnálom :(.

17/f

2013. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi történt?

Összejöttetek?

Légyszi írj!

2016. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!