Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit reagálnátok ha egy srác előre engedne benneteket az ajtóban, és ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Az ajtóban előre szoktam engedni a lányokat, nőket, és ha korombeli lányok az "áldozatok", és mondjuk megköszönik, akkor be szoktam "szólni", hogy "csak azért, nehogy én kapjam az első pofont", meg hogy "az aknamezőn is különösen udvarias vagyok a nőkkel" és hasonlók. Eddig még nincsenek rossz tapasztalataim a visszajelzéseket illetően, de azért kíváncsi vagyok, ti hogyan élnétek meg ezt, komolyan vennétek-e stb. Egyébként eléggé fanyar a humorom, szóval tudom, hogy kevesen rajonganak az ilyesmiért.

2013. okt. 30. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Semmit:D Süketnek tetetném magam:D
2013. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
lol xd
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hát ez kurv.@ gáz xD
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
biztos sokan rajonganak érte :D
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

nahát, ezek jók, egyébként nekem is ilyen fanyar humorom van és tényleg sokak nem értik :D

21F

2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Semmi vicces nincs ezekben.
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
elvileg működnie kellene hiszen van benne bunkóság jobban mondva pimaszság :) F
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát... Valószínű hogy én is süketnek tettetném magam, vagy lehet értetlenül néznék rá (miért is mondta ezt nekem?).
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem, de a többség jól reagált, sokan mosolyogtak vagy nevettek. Ha meg olyannak mondtam, aki ismert, az úgyis tudta, hogy ilyen vagyok.
2013. okt. 30. 20:57
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólnék valami frappánsat. :DDD
2013. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!