Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú ilyen nyomorék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen nyomorék? Nyugtassatok meg, hogy nem.

Figyelt kérdés
(volt) barátommal 5hónapja voltunk együtt,a szünetből 4et együtt is töltöttünk.ez alatt vallotta be,hogy nem szeret,de szeret.hogy nem tetszem neki,de kíván,és szép vagyok.2x a szakítás határáról jöttünk vissza,utolsó nap szakított éjjel,reggel azt mondta,esze ágában sincs,nem tud elengedni,majd este,mikor eljöttem,hosszú hitegetés után,hogy rendbehozzunk,találkozunk ahogy szoktunk,szeret és puszi a száma,ölelgetések után smsben megírta hogy nem húzza tovább,ennek vége.mint kiderült,utolsó nap végig azt várta,hogy lelépjek.
2013. okt. 30. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak gyökerek, de igenis rengeteg rendes férfi létezik még a világban ! :)
2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsánat,ha zavaros,de a fejem is az pillanatnyilag
2013. okt. 30. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak. NEM!
2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez simán hülye

a többség normális

2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak amennyire a nők.
2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
pff ez de gyökér. Találsz jobbat, nem minden srác ilyen nyomi.
2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ameoland ***** válasza:
minden csaj ilyen nyomorék ezen az oldalon,hogy ma a 17. ilyen egy kalap alá vevős típusú kérdést olvasom?!
2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dugd a fejed hideg víz alá
2013. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
róla is azt hittem,hogy rendes.nem egy kalap alá veszek mindenkit,csak félek,hogy megint megcsinálnák velem ugyan ezt.
2013. okt. 30. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem, de èn eddig szinte csak gyökerekkel talàlkoztam, vagy olyan kedves fiúkkal akikhez nem vonzódtam, szóval utolsó lehetőségkènt marad a zàrda.
2013. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!