Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon közel állok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közel állok ahhoz, hogy megtegyem. Lebeszélnétek? (Önbizalomhiányos pasi téma)

Figyelt kérdés

Közel egy éve vagyunk barátok, az elején szóba került, hogy lehetne köztünk több is, de beijedt... azt mondta, nem lenne nekem elég jó, úgyis elhagynám, stb.

Azóta ezt a részét kerüli a dolgoknak, de a társaságom keresi folyamatosan, nem tud "elengedni". Teljes bizonyossággal tudom, hogy nagyon kedvel és mind külsőre, mind belsőre értékesnek tart (már-már tökéletesnek, amivel én ugyan nem értek egyet, de sokszor hangoztatja).

Most úgy döntöttem, hogy elmondom neki, hogy mennyire fontos nekem, hogy borzasztóan csalódott vagyok amiatt, hogy meg sem próbáljuk, és hogy nem adott esélyt, hogy kiderüljön, van-e egymáshoz közünk.


Mi sülhet ki belőle? Volt már valaki ilyen helyzetben? Vagy van olyan önbizalomhiányos pasi, aki el tudná mondani, hogy rá hogyan hatna az ilyen kitárulkozás?


2013. okt. 19. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak megkönnyebbülnél,szóval nem.
2013. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg mit érzel,velem is hasonló volt,én elmontam neki mindent,ha érdekli akkor ő is elmond mindent ha nem akkor nem...

a többi rajta múlik hogy mit kezd ezzel a helyzettel..te elmondat mit érzel csak rajta áll..hajráá..! ;)

2013. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el,legbelül ő nagyságrendekkel jobban akarja szerintem ezt a dolgot,mint te csak kimondani nem nagyon meri a dolgot.De ha megpróbáljátok és látja rajtad,hogy tényleg érdeklődsz felé és vele akarsz lenni,biztosan egy nagyon jó kapcsolat alakulhatna ki belőle. :)

(Vagyis én így gondolkozom,és ezt gondolnám a dologról) :)

2013. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!