Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek Berki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek Berki Krisztián (Édeséletes) alfahím?

Figyelt kérdés
alfahím
2013. okt. 31. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem nem savanyú a szőlő én nem bírom a beképzelt egoista barmokat. Viszont van egy csodálatos kapcsolatom már 7 hónapja. :)
2013. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Ferfi vagyok, es vegignezi, ahogy az utolso honapban levo terhes no csinal mindent, mert o egy bekepzelt idiota. O beszelhet massal ugy, mint egy darab ronggyal, de ha vele kicsit durvabban beszelnek, akkor mar kiakad. A tarsadalom egyik szegyene... Jol tette a tojasdobalo, amit tett..
2013. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Undorító feje van.
2013. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom csak a kamerának játsza-e ezt, de azért nekem sem tetszik, hogy csak fekszik, semmit nem csinál csak követelőzik egy nemsoká szülő nőtől, aki alig tud mozdulni.
2013. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

ÉN férfiként mondom nagyon komoly forma.Izmos is és GAZDAG,ennyi bőven elég,plusz jól öltözött.

És sokan szeretnének ráhasonlítani pasiként plusz sok nő otthon szkreccseli a nindzsóját,és ez így van akármikor is lázad ellene.

Sikeres ember megtehet sok mindent ennyi.

2013. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy celeb meg gazdag de nő létemre ha az utólsó pasi lenne a főldön még akkor se piszkálnám meg villanyoszloppal sem!
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7%
bla bla bla utolsó,ezt már hallottam,közben meg azért ha belenyalna a puncidba visitanál és szorítanád oda a fejét és elmennél az izmai mozgásától is. :D
2013. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2013. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ránézésre és amúgyis egy barom....
2013. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!