Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok alfa hímekhez való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok alfa hímekhez való vonzódása olyan, mint a kábítószerezés? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Tudják a csajok, hogy csak szenvedni fognak tőlük, ha ilyenekkel akarnak komolyabb kapcsolatba bonyolódni, mégis őket választják, kinőnek valaha ebből, vagy örökké megmarad ez a "függőség"?

2013. ápr. 1. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
he?
2013. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyénfüggő
2013. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez örökké a nőkben marad...minden nőbe bele van kódolva már ősember korunk óta vagy régebbről...alfahím típus = jó örökítendő génállomány + életképes utódok ennyi...az állatok és így választanak "társat" mi se vagyunk különbek e terén....
2013. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már megint kezdődik...
2013. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem,akik ezzel az alfa hím elmélettel dobálóznak,azoknak a legközelebbi viszonyuk a nőkkel,hogy időnként mellettük állnak a buszon.
2013. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

...... és még sokan fel vannak háborodva, hogy "általánosítás", ha valaki azt mondja pl, hogy a pasiknak csak nagymellű csajok kellenek :D


Engem személyszerint taszítanak a nagypofájú sötét "alfahímnek" nevezett kisköcsögök... csak az agyukat játsszák, közben meg kis senkik, önteltek és bunkók. Köszönöm, én ebből nem kérek, a normális fiúkat preferálom :D

18/L

2013. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnap 19:59 vagyok, pár dolgot hozzáfűznék:

A határozottság fontos erény egy férfiben, és ne legyen nyuszi és kezdeményezzen, ha akar valamit, DE ha ez a határozottság bunkóságban nyilvánul meg egy pasiban, mint az ilyen "alfahímekben", akkor az el is ásta magát...

Másrészt, az alfahímek másik ismertetőjegye szerintem a drága cuccok... márkás ruhák, telefon, autó, stb. Nos, ezeket egyenesen röhejesnek találom, mert úgyis az ilyen nagymenők 90%-a apuci-anyuci pénzén veszi, és ez elég gáz... Ha megdolgozik érte, akkor is inkább azt tartom elismerendőnek, hogy veszi a fáradtságot hogy elmenjen melózni, magában az hogy drága cuccokkal villogva próbál csajokat felszedni, inkább hülyeségnek tartom :D


Szóval ideje lenni rájönni hogy nem minden nő az ilyen bunkó pénzes kis senkikre bukik :D

2013. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Szóval ideje lenni rájönni hogy nem minden nő az ilyen bunkó pénzes kis senkikre bukik :D"


Mi alapján hihetnék/hihetnénk neked? Élőben, személyesen csak olyan lányokkal találkoztam, akik sajna az általad említett "senkikre" buktak, mármint nem én személyesen találkoztam ilyen csajokkal, hanem osztálytársak voltak pl...

2013. ápr. 2. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én miért higgyem el, hogy nem a kirívó tucatnuncik mozgatnak meg bennetek valamit?

Elárulom, NÁLAM hogy működik: nem magáért a kapcsolatért szokásom kapcsolatra vágyni, hanem a konkrét személyért, akit megkaparinthatnék általa. Ritkán találok magamnak ilyet, s őket sem tudatosan, egyszerűen csak lángra lobbantják bennem a szikrát. Voltaképpen nem is értem, miért beszélek többesszámban, hiszen egynél több példát nem tudnék felhozni rájuk. Tudod, mit gondolt a többi csaj arról a srácról? Idétlen, komolytalan, túl érzelgős, több tekintetben egy óvodás szintjén áll, hozzám képest idióta, ráadásul a külseje sem valami vaszizdasz. (Az anyagi helyzetét leginkább átlagosnak lehetett betudni, nem lófrált modern kütyükkel a kezében, nem aggatta magára a menőcsávók bevett márkáit, de azért szemmel láthatóan ápolt volt, és alapdolgokra telt neki.) És azt tudod, engem mennyire érdekelt a megítélése? Semennyire. Végül az hiúsította meg a vele való jövőképem tervét, hogy - a plázacicák utáni hosszas kacsintgatás után - belehabarodott egy közeli barátnőmbe. Hogy mi fogott meg benne? Talán az, hogy afféle rendes embernek láttam, aki sosem lenne képes ártani akár egy légynek is. Ennyit az "alfahímek" bűvköréről. Persze, tudom, semmi sem kötelez arra, hogy elhidd.

Szerintem egyébként arról szól ez, hogy fiatalon a lányok (sőt, az emberek általánosságba véve) főleg az izgalmakat keresik csípős erotikával meg luxus ellátással fűszerezve, és ezt az igényt a gazdagabb "rosszfiúkban" sejtik kielégülni. Aztán később rádöbbennek, hogy ez és a tartós kapcsolat aligha jöhet össze egyszerre, ezért kezdenek el megbízható és felelősségteljes fiatalemberekre vadászni, olyanokra, akik megállapodásra, családalapításra biztosítanak lehetőséget (=önerejükből építették ki az anyagi biztonságot). Hozzátenném: ez az ÁTLAGra vonatkozik. Egyesek megragadnak a szenvedély hajhászásánál, míg másoknak (a magamfajtáknak) eleve nem lesz életcéljuk a pártalálás. Mindenesetre ha te egy komoly, érett, kiforrott családfőjelöltnek érzed magad, szinte biztosan találsz valakit magad mellé.

2013. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ismerőseid kretének. Az én párom egy imádnivaló, kedves, udvarias srác, nem alfahím, és imádom, nekem így tökéletes. De biztos nem létezek, és csak trollkodok hogy ilyeneket mondok :D
2013. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!