Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkriminatív melegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkriminatív melegek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban sok cikket és fórumot olvastam a Grindr és részben a RealJocks által felnagyított, korábban is létező problémákra, miszerint a meleg férfiak csak a fehér, izmos, férfias viselkedésű pasikkal hajlandóak ismerkedni, és olyanokat írnak ki, hogy: no blacks, no asians, no fatts, no femmes stb. Magyarországra a rasszokat nyilván kevésbé lehet rávetíteni, de szerintem nálunk ez úgy nézne ki, hogy 'romák kíméljenek'. Az érintett csoportok ezt nagyon rossz néven veszik, és egyből elkönyvelik rasszistának a fehér 'jópasikat'. Nem értem őket, legalábbis nem teljesen. Egy srác nem tehet arról, hogy nem vonzódik az említett kategóriákhoz, és nyilván lehetne szebben fogalmazni, de a lényeg változatlan. Másrészt tapasztalataim szerint a színesbőrűek a saját köreiken belül szívesebben ismerkednek, vagyis felmerül a kérdés, hogy ez pusztán az önérzetüknek szól-e vagy irigyek, mert pl. dagadt afróként nem kellenek a helyes srácoknak. Én a cikkek szerint az ún. 'kívánatos' körbe tartozom, és rám is illenek a felsoroltak, ha már egyszer keményen sportolok és nincs törött csuklóm, had válasszam meg, ki tetszik. Nem vagyok bunkó senkivel sem, de vannak igényeim. A szép a lelkem nem elég. Annyira rossze ember, emberek lennénk?

2013. okt. 31. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat, és a kulturált fogalmazást.
2013. nov. 2. 08:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azon múlik,hogy mennyire intelligensen van megfogalmazva a dolog.Ne áradjon belőle a lenézés,stb.

Meg pl egy ismerkedős oldalon nem csak szexpartnert kereshet az ember,hanem barátokat is.

2014. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!