Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Hogyan mondtátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Lassan én is el szeretném mondani,kíváncsi vagyok ti hány évesen,és hogyan mondtátok el.
2013. aug. 7. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szegény szüleid :(
2013. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen lenne a kapcsolatom a szüleimmel, és hogy milyen felfogásúak. Nílván szembesíteni kell őket valamikor, de ez nem korhoz kötött, hanem, ha úgy érzed készen állsz rá. Mindenesetre ne akkor tedd, mikor már párod van és egyben be is mutatod, mert akkor duplán lesokkolnád őket. Jobb fokozatosan az ilyesmit.
2013. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Én ugyan nem vagyok meleg de ismerek nem egyet.

Szerintem ne mond el ez nem az a hely ahol az ilyet gond nélkül fel lehet vállalni.


Nézd meg a yt-s felvételeket a felvonulásokról, mindig azt ordibálják h "Mocskos b..ik.

Ráadásul ha megvernek, kirabolnak... még a renddörgésen is úgy bánnak majd veled mit a kutyával.


Többé senki nem fog emberszámba venni.

Te komolyan ezt akarod ?


Szerintem tartsd titokban, a saját érdekedben, de ez csak az én véleményem.

2013. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a családomnak szeretném,meg aki tényleg tudom,hogy ezért nem tekintene rám másként.
2013. aug. 7. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fél éve mondtam el nekik... Apa ahhoz képest egész jól fogadta. Véleménye szerint mindegy, hogy két milyen nemű ember szereti egymást; amíg nem ártanak vele másoknak, addig neki nem lenne baja a dologgal (amiért mégis van az az, hogy nagyon vallásosak és arra hivatkoznak, hogy ezt nem lehet a Bibliával összeegyeztetni). Anyunak nem én mondtam el, de amikor a családból megtudta teljesen összetört. Gondolom mert én vagyok a legkisebb gyereke és egyetlen fia a családban és nem tudja feldolgozni, hogy nem lesz unoka... Valaha nagyon jó anya-fiú kapcsolat volt közöttünk, de ezek után felhúzott közénk egy falat és mostanra alig beszélünk (amikor beszélünk ő akkor is elég kimért).


Mellesleg amikor én elmondtam már nem éltem otthon. Barátomat azóta sem mutattam be nekik, mert nem nyitottak a dologra.

23f m

2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így. meleg vagyok.
2013. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is spontán mondtam el :D

Szegény apukám nagyon keményfejűen áll a témához :D

Régen is el mondtam akkor azt mondta hogy még értetlen vagyok s abbamaradt, most tavasszal lett végleges az álláspontom, s most van az hogy egy héten többször mindig elmondom :)

Nem kell félni.. :)

2013. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!