Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap rátaláltam egy idézetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap rátaláltam egy idézetre ami nagyon megfogott fiú létemre is. (19/F) úgy hogy szeretném átadni nektek is és remélve néhány ember átértékeli a dolgokat a párkapcsolatában. IDÉZET LENT!?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy vak leány, aki gyűlölte magát amiatt, hogy vak volt. Mindenkit gyűlölt, kivéve a kedvesét. A fiú mindig vele volt. Mondta egyszer a barátjának:

- Ha láthatnám a világot, hozzád mennék feleségül.

Egy napon valaki hozott neki egy szempárt. Amikor levették szeméről a kötést, láthatta az egész világot, beleértve a barátját is.

A fiú megkérdezte:

- Most, hogy látod a világot, hozzám jössz feleségül?

A leány a fiúra nézett, és látta, hogy vak. A lehunyt szemhéjak látványa szinte sokkolta. Erre nem számított. Az a gondolat, hogy az élete hátralévő részében ezt kell nézze, arra a döntésre vezette, hogy visszautasítsa a fiút.

A fiú csendesen könnyezett, majd pár nap múlva írt néhány sort: "Vigyázz jól a szemeidre, mert mielőtt a tied lettek, előtte az enyémek voltak."

Valahogy így működik az emberi agy, amikor megváltozik a helyzetünk. Csak kevesen emlékeznek arra, milyen volt az életük azelőtt és ki az, aki mindig mellettük volt a nehéz időkben.



2013. okt. 31. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt 5 perce olvastam.
2013. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*de már hallottam régebben a történetet, tényleg nagyon szép.
2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Szemcserélgetés? elég béna
2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
4 évvel ezelőtt már hallottam, de azért köszi, hogy emlékeztettél mennyire hálátlanok tudnak lenni az emberek.
2013. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ha csak 1et adott volna az idióta..
2013. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2 perce olvastam. Szerintem is nagyon szép, habár megvetem a lányt.

14L

2013. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
az emberi hálátlanság IS határtalan
2013. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hé, 3-as. Figyelj, itt nem az volt a cél vagy a fontos, hogy szemet cseréltek, hanem a kérdező is az átvitt értelem fontosságára gondolt, szerintem. Egyébként teljesen egyetértek a kérdezővel, néha át kéne gondolnunk honnan jöttünk, most hol vagyunk és hová tartunk pontosan. Meg értékelni kellene mások törekvéseit, vagy éppen elfogadni amilyenek, de ez sajna ma már elég ritka.:) 16/L
2013. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves 8.-as . Ha már csak hozzád eljutott a történet "rejtett" információja már megérte kirakni :)
2013. okt. 31. 20:18
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Előbb inkább tanulnátok meg palacsintát sűtni mintsem itt az élet értelmén meg ilyesmin elmélkedtek okosok.
2013. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!