Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezekkel a fiúkkal beszélgetni, ismerkedni itt gyk-n?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan fiúk, akik tök segítőkészek és tanácsokat is adnak, ha olyan jellegű kérdést teszek fel, szóval nem azok a nyomulós, rögtön a lényegre térő típusok. Tényleg csak segíteni akarnak és nem írogatnak rám folyton a későbbiekben. Pedig én szívesen barátkoznék, ismerkednék velük, másban is kikérném a véleményüket, mivel olyan segítőkészek voltak velem. Nem lenne ciki, ha írnék nekik és én kezdeményezném a beszélgetést velük?
2013. okt. 31. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ennek az oldalnak ez az értelme.
2013. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt... Végülis ez lenne a normális. Ha normálisnak tartod, nyugodtan írj nekik. Szerintem ez egy nagy hülyeség, hogy a lányok nem kezdeményezhetnek. Az igaz, hogy azért ne menjen oda valakihez az utcán, de ilyen esetekben nyugodtan lehet érdeklődni a másik iránt. És még lehet, hogy jó is lesz a vége.
2013. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jaja
2013. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tibohr ***** válasza:
Az előttem szólóknak teljes mértékben igazat kell hogy adjak, egyáltalán nem ciki! :)
2013. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miben kéne tanács? :)
2013. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Attól még,hogy valaki nem ír rá boldog boldogtalanra,nem jelenti az,hogy nem örül neki,ha kezdeményeznek nála.

2013. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, volt-e már, aki úgy érezte, pont én segítettem neki, de ha valaki értelmes, normálisan megfogalmazott kérdéssel fordul felém, mindig szívesen válaszolok. Akkor is, ha csak úgy felteszi.

Sőt, volt, hogy ismerkedni akart velem valaki és nekem kellett visszautasítanom, mondván, hogy nem párt keresni vagyok itt. :|


22/F

2013. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Szerintem egyáltalán nem ciki, ha normális emberek beszélgetnek egymással.
2013. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is beszélek pár emberrek itt rendszeresen
2013. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Rám is többen írtak már és segítettem, ha tudtam.
2013. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!