Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti csináltok ilyet? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csináltok ilyet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősöm elhívott kávézni, de előtte elmentünk egy bevásárlóközpontba, mert kellett neki pár dolog. Beültünk egy kávézóba, és kb. 2-3 órán keresztül beszélgettünk. Közvetlen és kedves volt. Utána mikor haza hozott, csak annyit mondott, hogy jól érezte magát, szia. Most tudtam meg, hogy komoly párkapcsolatban él már nagyon régóta. Eszembe jutott vajon hány pasi csinál ilyet a barátnője háta mögött? Amúgy a srác kezdett ki velem, nem kezdeményeztem semmiben, semmi sem történt. De akkor is egy randi volt.
2013. okt. 31. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem volt randi, hol van itt kikezdés vagy bármi? Kicsit túlértékeled magad. Haverkodott kicsit, jól elvoltatok.
2013. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ennek semmi értelme. Randizni a másik háta mögött, ki hallott már ilyet...
2013. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kezdett ki veled? Elmenteél egy régi ismerőssel kávézni és beszélgetni egyet. Azt a mindenét de kikezdett veled! Kérlek...
2013. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Cseten előtte flörtölt velem.
2013. okt. 31. 22:59
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy értve ismerős, hogy a fodrászomnak a fia. De nem ismertem személyesen.
2013. okt. 31. 23:00
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja, és gondolom barátságból próbált szemezgetni? Csak én nem viszonoztam.
2013. okt. 31. 23:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem csinált semmit, akkor mégis miért zárod ki annak a lehetőségét, hogy csak egy jót akart veled beszélgetni? Ennyire azért ne alacsonyítsd le magad, hogy egy férfi nem is állna veled szóba, csak akkor, ha szexet akar.


Ha mégis többet akarna, akkor pedig nem szereti a barátnőjét, ez gondolom neked is nyilvánvaló. Mondjuk sok esetről hallottam már, ahol a férfi szeret több vasat tartani a tűzben, ha esetleg szakítani akarna a barátnőjével.

2013. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ameoland ***** válasza:
nem, ez egy találkozó volt.
2013. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem mondta el, hogy van barátnője, letagadta. az más, ha a csaj tud a találkozóról.
2013. okt. 31. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!