Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a levélbe?

Figyelt kérdés

Van egy srác itt a környéken, aki mindig köszön. Egyszer csak úgy mehet közben ott volt barátaival meg is szólított: Hogy vgyok? választottam aztán mentem tovább. Látszik rajta hogy tetszem neki. Aztán kitaláltam mivel szimpi megkeresem iwiwen és meg is lett megjelöltem. Úgy gondoltam hogy néhány hét múlva írok levelet. De nem tudom mit írjak bele.

19/L


2009. nov. 15. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Talalj ki valami jo temat, es ugy kezdj beszelgetest vele. Nehogy szerelmet vallj levelben, mert az egy lanytol annyira ciki. Föleg, ha felrertetted a sracot. En mar szivtam meg szerelmes levellel, pedig joggal hittem, hogy bejövök a sracnak,mert lesmarolt. Baromira beegtem.
2009. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én levélbe csak az msn címét kérném el...aztán ott fojtatnánk :) megismerkednénk és jönne aminek jönni-e kell.

de ha viszont nem adja meg akkor meg lehet h mégsem vagy szimpi neki...

2009. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerelmes levélXD

abból kinőttem:)

14 évesen kell ez a hibát elkövetni.

Szóval nem is szerelmes levélre gondoltam.

2009. nov. 15. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretettel ölel: Lenor
2009. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de a Coccolino-nak jobb illata van :D
2009. nov. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!