Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak a levélbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a levélbe?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőn ha tetszik egy lány mit írjak neki illetve magamról? Mert eddig nemigen írtak vissza.. Vagy ha ilyen mosoly-jelet küldtek és írtam nekik nem írtak vissza,..
2011. febr. 25. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
példát is írhattok..
2011. febr. 25. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

En sosem valaszoltam, inkabb en irtam mindenkinek. Nem agyok nagykepu, de ha kezdemenyeztek, olyan fura volt.

Ha dobtak egy puszit vagy ilyesmi, az jo, mert arra visszadobtam egyet, es akkor irt, haaaat, ez olyan nem termeszetes:S

2011. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van neki képe, vagy képei, írj arról neki lelkesen.
2011. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl. Tehát sokat ne gondolkozz a levélen és ne is írj sokat, mert lehet, hogy el sem olvassa. Felesleges pár mondatnál többet írni.
2011. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd, hogy sikeres akarsz lenni az életben, tele vagy önbizalommal.

Tetszik neked a sport, vagy hobbi, amit csinál. És mondd meg neki, hogy szívesen megismernéd, mert érdekesnek találod. Ha erre nem veszi a lapot, akkor kamu a hirdetés, vagy már foglalt.

2011. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár a gőzért töröld magad és feletesd el az egészet.

A férfiak 99% nem kelendő a neten.

A fiatal és előnyös külsővel rendelkező nők 99% kelendő.

Más kérdé hogy igen nagy részük nem is gondolja komolyan,

és szintén hatalmas részüknek a feltételeinek talán a

Brad Pitt,vagy valami űrbéli hasonlat felelne meg elvárásilag az elképzeléseiknek. De lehet hogy őket is dobnák másodkörben..már akár személyes találka nélkül is..

2011. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!