Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak a levélbe neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a levélbe neki?

Figyelt kérdés

Facebook-on találtam egy lányt. Megböktem, ő vissza bökött engem. Egy levelet szeretnék neki írni hogy szeretnék vele ismerkedni msn-en beszélgetni meg ilyenek.

Segítenétek megfogalmazni nekem egy levelet?

Még kezdő vagyok :/

14/f


2011. júl. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon helyes vagy és szívesen megismernélek!
2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lehetek-e terhes kérdések után a második kérdéskategória, amitől leépülök. Miért akarsz másnak mutatkozni, mint aki vagy? Egyszer úgyis kiderül hogy ki vagy, így egyszerűbb ha megfogalmazol neki szépen te egy levelet. Nem kell túlbonyolítani. Beleírod hogy szeretnél vele megismerkedni vagy msnen dumálni, meg webkamba csapni neki. Nehéz ?:)
2011. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tetszik a képed/ Sok jót hallottam már rólad/ Én is szeretem az xy-t, mint te, szóval szivesen megismernélek. Az msn címem (ide jön a címed), vegyél fel ismerősnek.


Elég ennyi. Jótanács a folytatáshoz: sose írj vissza rögtön az üzenetére, mert azt fogja érezni, hogy túlságosan is oda vagy érte. Ha nem birsz magaddal, minden üzenete után menj ki a konyhába és nézd meg, hogy ott-e vagyok.

A következő tanács: ISMERKEDJ meg vele, ne csak nyalizz. Adok-kapok alapon csináld, ne csak te írj magadról, hanem ő is. Ne árulj el mindent magadról, mert unalmas leszel.

tanács no.3 : minél hamarabb beszéljetek meg személyes találkozót


utolsó tanács: ne légy lelki szemetesláda, ne bókolj neki állandóan, tartsd fent, hogy kapcsolatot keresel, nem BARÁTOT :)


sok sikert, ifjú padavan

2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez zsííír! :D Frankón megírtad neki a sablont? :D
2011. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó előtti levelét mondjuk kedvesebben is megfogalmazhatod picit [szia, xy vagyok, nagyon tetszenek a képeid, szívesen megismernélek jobban, ha gondolod, vegyél fel msnre, itt jön a címed], de a tippjei NAGYON jók!! ezt lányként mondom, utálom ha egy pasi iszonyúan nyomul és kb 2 perce beszélünk máris hatvan bókot kaptam tőle. meg minden másban is alapvetően igaza van :D
2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!