Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok Nekem tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Nekem tanácsot adni? Hogy tudnám elfelejteni valakit akibe reménylenül szerelmes vagyok? Lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés
szerelem

2013. nov. 1. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba reménytelenül igazából el kéne felejtenem, mert nem is volt soha semmi de valahogy mégse megy. A lány nem akar engem és nem is akarom már zaklatni. De valahogy mégis fáj ez tart már 5 éve. El is vagyok keseredve nagyon. Hogyan tudnám elfelejteni? Tudtok ötleteket tanácsokat adni?. Az az igazság hogy számomra nagyon fontos a szerelem egy romantikus alkat vagyok és jó lenne már túllépni. Az érintés a pillanat sokkal több sokkal értékesebb mint pl a szex és nagyon le vagyok törve ez a reménytelen érzés miatt!


Így hogy reménytelenül szerelmes vagyok sajnos képtelen vagyok elhinni , hogy még egyszer érezhetek úgy , vagyis érezhetek-e szerelmet? Megtörténhet velem még-e az a csoda amit a szerelem ad? Lehetek-e még szerelmes? nem akarom magam se becsapni se mást de számomra az érzés az érzelem vagyis a szerelem igazán fontos. Fáj hogy ezt most nem élhetem át fáj. 30/f

2013. nov. 1. 17:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden értelmes és egyben értékes választ köszönök előre is!
2013. nov. 1. 17:54
 3/5 zotanbro ***** válasza:
hát úgy hogy vmi mással lekötöd magad, vagy pl megpróbálsz mással ismerkedni..vagy keress vmi hobbit
2013. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja, a hobbi a nyerő.

Keress valami olyat ami igazán leköt, nálam a sport volt az. Akármi történt, egy edzés felért egy meditációval.

(Persze... nem mondom, hogy a gyengébb pillanatomban én nem mindig Ő-t látom a tükörben, álmomban... De a lényeg hogy nem szenvedek, mert a sport leköt. Ha van valami amiben igazán jó vagy, leköt és becsülettel csinálod, akkor nincs egy luvnya se aki szenvedést okozhatna.)

Felejteni nem fogsz, de lépj rajta túl!

Menni fog az hajrá!

És minden jót azzal akivel egymásnak lettetek teremtve!

2013. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen minden pasi átesik. Azonnal tovább kell lépni. El kell menni táncos helyekre és ismerkedni, és csakazért is megmutatni neki, hogy kellesz más nőknek.

5 év az normális, én 5 év alatt többször is lefeküdtem azzal a lánnyal akibe reménytelenül szerelmes voltam, mégsem kellettem neki. 7 évet vesztegettem el rá.

Te ne légy ilyen ostoba mint én. Ha nem kellesz neki, akkor szevasz,és azonnal nézz más nő után. A bulihelyek tele vannak csinos lányokkal, akik arra várnak hogy valaki már végre jól megrakja őket. Minek szomorkodnál otthon?

2013. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!