Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom így, hogy ezt a szerelem nevű dolgot csak a sok idióta képzeli be magának meg egymásnak, és valójában nem is létetzik?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mèg soha nem tapasztaltam ilyet,az elmondások alapján nagyjából tudom h mi lenne az,ha lenne...25/f
2013. nov. 1. 18:03
1 2
 1/17 Pain for Pleasure ***** válasza:

Mivel még nem volt benne részed, érthető, hogy így gondolod.

Majd eljön a te időd. ;)

2013. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem a szerelem első látásra nem volt meg. Nem tudok csak úgy ránézésre beleszeretni senkibe. Mindig kell pár hónap, hogy kialakuljon a vonzalom, majd a szerelem.


Én meg azt nem tudom elképzelni, hogyan működik ez. :D

2013. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! A szerelem az élet egyik legcsodálatosabb érzése ez ÍGY VAN!!!!! Lehet hogy még részed nem volt belőle. De aki válaszolt annak igaza van egyszer úgy is eljön az ideje. Sajnos nekem már volt részem benne és azért sajnos mert viszonzatlan. Annak örülj hogy még tiéd lehet bárki Tiéd lehet az érzés. El fog jönni és így gondolj rá mindig!
2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul,bar nem gondolom Oket idiotaknak.Inkabb csak naivak
2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
olyan dologról amit nem tapasztaltál még meg,nem kellene feltétlen így vélekedned,és le idiótázni a másikat. Tudod ez is egy fajta érzés melyet egyes emberek nem képesek megtapasztalni kedves kérdező.
2013. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De akkor is fura,hogy nekem 25 éves lètemre nem sikerül megtapasztalni,de a sok 13-14éves már keni-vágja a témàt. Az is lehet amit az 5-ös válaszoló mond,én azok közé tartom,akik képtelenek érezni ezt. Pedig elmondások alapján valóban nem lehet olyan borzasztó dolog,ezért bosszant,hogy azt se tudom mi az. Többen is le pszichopatáztak emiatt.
2013. nov. 1. 18:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért csak úgy nem pszichopatázzuk le a másikat, valami másnak is lennie kellett ami miatt ezt mondták rád.
2013. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kimutatható elváltozásokat okoz az agyban ezért biztosan létezik


csak te vagy sérült kérdező

2013. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: te egy racionális alkat vagy. Ez jó, mert mindent ok-okozat viszonyban rendezel, ami az élet összes területén jól jön neked. Ezt komolyan mondom. De... jelen esetben ez a hátránya, hogy nem tud magával ragadni a hév, a vágy. Maximum a szexuális vágy és kész. Az érzelmi rész téged hidegen hagy. Vannak ilyen alkatok nem kell se megijedni, se lenézni a többieket, se örülni ennek, se bánkódni emiatt.

Ez a terület a te életedben még nem érett meg, vagy egyszerűen nincs is rá szükséged.


De a kérdésre válaszolva: létezik.


37F

2013. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is úgy gondolom mint a kérdező.
2013. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!