Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy ti egymásnak lettetek teremtve?

Figyelt kérdés
Én így érzek egy sráccal kapcsolatban, annak ellenére, hogy soha, semmi komoly nem volt köztünk... (Bár nem voltunk közömbösek egymásnak, csak túl fiatalok voltunk.) Szeretném kitörölni az életemből, ugyanis az eszem tudja, hogy igazából nem illünk össze...
2011. nov. 21. 16:31
 1/9 LordRiwen ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen de ő nem.
2011. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő se érezte/érzi így. De azért jó erről álmodozni...
2011. nov. 21. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de aztán dobott a lány, mert csúnya vagyok. Amúgy sztem csak egyszerűen nem láttál még olyan jóképű srácot, mint ő, és azért érzed ezt.
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem igaz. Sokkal több helyesebb srác mászkál az utcákon, mint ő. A szerelem nem a külsőről szól. Jó, nyilván a kezdeti állapotban kell a vonzalomhoz, de aztán már nem a szép arcáért fogod szeretni.
2011. nov. 21. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor összejöttök és együtt is maradtok végleg. Szerintem az "egymásnak teremtett"-nél nincs kiskapu és tökéletesen összeillik a pár.
2011. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még összejöhetünk, nem? :D
2011. nov. 21. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, bő 3 évig meg is voltunk győződve h így van 20L
2011. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnéd elmondani, hogy hogy lett vége? Vagy hogy mi történt?
2011. nov. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!