Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok tetszenek, kik fognak meg benneteket? Külsőre, belsőre is.

Figyelt kérdés

Mostanában azt veszem észre, hogy egyre több a mű csaj (szőke, fekete festett, nagy mellű, cérnaszál, erősen sminkelt..) és a különlegesebb lányok, ga úgy tetszik egyéniségek alig találnak partnert. Szórakozóhelyen is mindig az ilyen lányokat hívják táncolni, mert ők feltűnőek gondolom....

Tetszenek a nőies formák? Ha egy nőn van egy pár kg \'felesleg\' de nem kövér, csinos, csak \'van mit fogni \' rajta. ?


2009. máj. 3. 22:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és még az érdekelne, hogy milyen belső tulajdonságok a fontosak?:)
2009. máj. 3. 22:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy csajnak fel van töltve az ajka, túl van szolizva, ill erőteljes tetovált szemöldöke van az alapból felejtős.
2009. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó fenék, nőies vonalak. Aranyos fej. Nem baj, ha van 1-2 kg felesleg. A belső is sokat számít. Tetszik, ha egy csaj érzékeny, de ha kell határozott is tud lenni és egy kis vadság is legyen benne:P. Jófej és intelligens, lehessen vele beszélgetni. Komoly kapcsolatnál nagyon fontos a belső, futókalandnál nem.

Ha nem öltözik plázacicásan az nem gond, de mindenképp legyen ápolt és igényes. A legutóbbi csaj, akit szerettem sem öltözött plázacicásan. Egyik haverom szerint rosszul öltözik. Én azt mondom, hogy tényleg nem plázacicásan, de attól még igényesen öltözik.

2009. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én teljesen természetes csaj vagyok, nem festetem a hajam, nem volt műtétem, se zsír leszívásom, és semmi egyéb. Nem hordok magassarkú cipőt, és miniszoknyát sem (sőt szoknyát egyáltalán nem is hordok). Sosem sminkelem magam, max buliból, vagy ha unatkozok, de akkor is csak itthonra... Nem vagyok cérnavékony sem. Igen, én egyéniség vagyok. Úgy annyira nem mondanám, hogy nőies alakom van, inkább sportos. Egyedül a szemöldökömet szedetem (de azt is természetesen, csak pár szálat, itthon), és a lábamat borotválom, de szerintem ez azért a mai csajoknál természetes. Nem vagyok beképzelt, se nagyszájú, se ribanc. Csendes, visszafogott lány vagyok.

Egész életemben voltam vagy 3-4 buliban, ami nagyobb fajta (szval volt "disco"). Hívtak már el táncolni, és udvarolnak is elegen. SZóval azért azt úgy nem jelenteném ki, hogy csak a mű csajokra hajtanak mostanában a pasik. Tény, hogy egyre több ilyen csaj van, és az is tény, hogy a legtöbbnek van egy elég macsó pasija, de nézzük azért azt is, hogy a természetes csajok hány %-ban élnek jó párkapcsolatban...:)

2009. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm ha jól vettem ki, te egy aranyos nem feltünősködő, átlagos, de egyedi csaj vagy,... hát elárulom neked hogy szórakozó helyen ismerkedés alapból elég felejtős. Én régebben sokat partiztam, és próbálkoztam, a legtöbb csaj nagyképű majom, a többiek meg őket akarják utánozni a pasik meg dettó..: Aranycipő playboyköldök stb... na hát egyetlen diszkós ismerkedésből sem lett semmi.. szóval felejtsd el ezt az utat mielőtt ilyen leszel.


visszatérve: Kivűlről: Nem baj ha fogni való van, picit nagyobb fenék, vagy akármi, egy szép arc és egy aranyos tiszta beszéd mindenkit levesz a lábáról.

Belső: Kedvesség, odafigyelés, nem rámászós, ne legyen "klón" (ugyanolyan mint a többi ami szembe jön az utcán),

érezzem mellette hogy férfi vagyok és ő igazi nő, és tudjam hogy vagyok valaki. Ha normális helyekre jársz hidd el megtalálod az álompasid.. nem kell keresni meglesz magától. Magad add és ügyes légy!

2009. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos én izig vérig a nagy mellü darázs dereku csajokat csipem

és ennek ellenére a volt barátnöm 90 kg volt tulajdon képpen szerelmes lettem bele :)

mégpedig magán ahogy elképzelte a világot és ahogy saját magát :)

A mostani barátnöm se egy nádszál és lám jól meg vagyunk :)

2009. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. mondatoddal tökéletesen egyetértek! REngeteg mostanában már a mű csaj:S Agyonszolizott, agyonsminkelt, agyonfestett, stb...... Komolyan ezektől már undorodom. Nekem tetszik egy lágyon: ha nincs túlsminkelve, tehát van benne vmi eredeti. Jó, azért adjon magára. Mostanába már valahogy jobban tetszenek a szeplős, szemüveges lányok:) Nem tudom miért , de nagyon bejönnek. Belsőre: nálama alegfontosabb h életvidám legyen, legyen humora, okos, értelmes. lehessen vele bármiről beszélgetni. röviden ennyi:) 21/f
2009. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a "nem kövér csak van mit fogni" korszakom élem ízlés terén :D Nemszeretem ha zörögnek azok a bordák, ha nincs fenek akkor teljesen esélytelen.


Ha ehhez még az is társul hogy lehet beszélgetni vele és nem egy kuka aki meg se mukkan valamint meg tud nevettetni akkor már meg is fogott magának :D


Egyébként a férfi nép elég perverz egy állat, elég sokszor egy csinos mosoly, szép lábak, angyali tekintet vagy egy szép dekoltázs és máris van mihez vonzódni:) Ha egy nő ki tudja emelni értékeit máris nyert ügye van.

2009. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM HINNÉM HOGY MI FÉRFIAK PERVERZEK LENNÉNK

ESETLEG NEM VAGYUNK VAKOK

2009. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat igazán hasznosak voltak!:)
2009. máj. 4. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!