Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy várom, de nem lehet! Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy várom, de nem lehet! Miért?

Figyelt kérdés

Szóval már szerelmes akarok lenni....Meg akarom találni a nagy ŐT mert úgy érzem le kések valamiről, de h miről azt nem tudom :/ Akarok csókolózni, de nincs se kiszemeltem se barátom....Miért várom ennyire?

16/L



2013. nov. 1. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
F_sz kell a szádba csak.
2013. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A. Bundy ***** válasza:
47%
Mert rám vártál, de már itt vagyok
2013. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy már meg is találtad, nézz szét az ismerőseid között és figyeld hogy ki törődik veled.
2013. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nem vagy lemaradva semmiről. Logikus, hogy ennyire várod, hiszen a hormonok is munkálnak benned, meg gondolom sok korodbeli lánynak már van barátja, és ezért is várod ennyire. :) De jön az, amikor kell, hogy jöjjön, hidd el. Nem kell sürgetni, akkor fogsz találkozni valakivel, amikor nem is számítasz rá, amikor még csak eszedbe se jut. ;)

De járj sokat társaságba, és akkor eleve nagyobb rá az esély. ;)

2013. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, és ez olyan rossz:(
2013. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mutass kérdező 1 képet
2013. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy is szakítás lesz a vége.
2013. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez megsem olyan egyszeru :// Az esely arra h egy valaszolo kozott lesz O 0.1% :DD Kepet sem mutatok mert minek??Nem a neten akarok ismerkedni :D
2013. nov. 1. 22:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Ismeroseim,barataim kozul senki :// Sok fiu ismerosom van de mindre baratkent gondolok ;) Volt egy srac aki bejott de tul joba voltunk igy feltem ha ossze jovok vele es szakitunk sajnos a baratsagunkatis elveszitjuk azt meg nem akartam :/ De jojjenek meg a valaszok :D
2013. nov. 1. 22:46
 10/17 anonim ***** válasza:

ha sok fiú ismerősöd van, és mindre csak barátként gondolsz, akkor szerintem az a baj hogy nagyon magasan van a léc...ha érted mire gondolok. Nagy Ő nem létezik, legalábbis akit te keresel...


egy biztos: http://www.youtube.com/watch?v=6lNmdOnITE0

2013. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!