Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszek neki? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szánalmas ez a hülye kérdés, de egyszerűen nem értem a férfiak viselkedését... Egy fiúval smároltunk egy buliban, elég sokat, de már előtte is szemeztünk. Amikor legközelebb láttam, az is egy bulin volt, de egy szavat se váltottunk, sőt alig köszönt. De nem azért nem köszönt, mert egy paraszt, hanem inkább úgy nézett ki, hogy most nem tud hogy viselkedni. Mondom, nem beszéltünk, de többször is rám nézett, sőt olyan volt, amikor váratlanul egymásra néztünk vagy összetalálkoztunk, mintha megtorpant volna. Abban a pillanatban csak engem nézett és nem foglalkozott mással. Nem értem miért nem beszél velem. -.-
2013. nov. 1. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudja mit akar,bár a másik buliig jelentkezhetett volna ha érez valamit irányodba
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zotanbro ***** válasza:
az estére kellettél csak
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zotanbro ***** válasza:
buliba ne várj sokat..
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dontknow11 válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy az a múltkori mi volt. Ha semleges választ ad, lépj túl rajta!
2013. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudott volna jelentkezni, mert nincs meg neki a számom. Ő pedig nincs fent semmilyen közösségi oldalon.
2013. nov. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!