Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mik azok a tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a tulajdonságok amik elengedhetetlenek egy nőnél? ( külső, belső egyaránt)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2013. nov. 2. 03:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Mindegy, milyen vagy, úgyse kellenél.


20/F

2013. nov. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Cuki vagy :D Nem is kelletem magam van párom egyszerűen kíváncsi vagyok ,hogy mi az amit a mostani Férfiak fontosnak tartanak :)
2013. nov. 2. 04:07
 3/20 anonim ***** válasza:

Legyen kibaxottul bájos.

Arra nagyon bukom:DD

2013. nov. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
"Egy k*baszott kisangyal, az ágyban durva domina"
2013. nov. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Szia kedves kérdező. :) Ezen már én is gondolkodtam, hogy megkérdezem. :P De azért vicces ez az egész... :P Nagyon sok pasi kérdezi itt, hogy a nők miért olyanok, hogy csak a pénzre hajtanak, stb, stb...és, hogy nem veszik észre a belső értékeket... Ja meg valamelyik kérdés az volt, hogy mivel kell szerintünk egy 28-30 éves férfinak rendelkeznie...nem tudom már pontosan a kérdést, de a lényeg nem is ez, hanem a kérdező egyik válasza, hogy milliószor hallotta már azt, hogy jaj, nem is fontos a pénz, mindegy, hogy a pasi szegény vagy gazdag... Na, itt esik a fene s*ggre... Általában a pasik is azt mondják, hogy legyen a csaj bájos, jó humorú, okos, jól nevelt... Na igen, de ha csak "ennyi", akkor általában miért bukik a legtöbb férfi a nagycicis, kacsaszájú plázacicusokra ? :D Jó persze, a külső is fontos, de ahogy én végignézem az embereket az utcán, valahogy egyre kevesebb átlag csajt látok, majdnem mindegyiken van valami mű... :D
2013. nov. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"miért bukik a legtöbb férfi a nagycicis, kacsaszájú plázacicusokra"


Ez nem így van. Értelmes, jó ízlésű férfiak ki nem állhatják a kacsaszájat.

2013. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy a legtöbb... Sajnos igen is, egyre kevesebb a normális, intelligens, jó modorú férfi... Nem mondom, hogy nincs, de nagyon kevesen vannak.
2013. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Aki férfi annak tagadhatatlanul mindig is a nagycsöcsű feltűnő 'nők' jönnek be,kölcsönösen leszarják a belső értékeket csak nézzen ki jól.


És van a másik férfi típus akinek ennek az ellentéte kell.



Vannak a válógatós férfiak.. 'legyen hosszú szőke haja, a rövid hajú nők szerintem egyáltalán nem nőiesek vagy a kék szemű csajokra bukok' típus. Végülis ők isa külsőre mennek, deha megtalálnak barnahajúként még arra is képesek, hogy közöljék veled, hogy 'a szőke jobban állnam aszőkét jobban szeretem' stb.


Igazi férfi az akinek pár kell, és nem csak a külsődet nézi és tud értékelni a mai világban.


Hé 'férfiak'! Nagyon egyszerűek vagytok és átláthatók.

2013. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az hogy normális légy
2013. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Na ja.

Vagy az a szöveg hogy "nem kell soványnak lenned, a fiúk azt szeretik ha van mit fogni". Haggggyuk már.

Valljuk be, ha lenne 1 pasi előtt 2 csaj, az egyik átlagos kinézetű normális lány lenne, a másik egy agyonszolizott vékony, műcicis műhajú, agyonsminkelt plázacica, akkor minden pasi a farka után menne és a másodikat választaná. Mindegy mennyire buta vagy nyávogós.

2013. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!