Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Te ideálod?

Figyelt kérdés
Lehet képet is mutatni és hozzá írhatod a személyiségét.

2013. okt. 18. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom.
2013. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Varázslatos,lenyűgöző,ámulatba ejtő.

2013. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mint a párom :)


-sötét haj, ami rövidebb, de bele lehet túrni

-borosta :)

-sötét őzike szemek :)

-magas,izmos, de nem a kigyúrt állat típus

-elegánsabb öltözködés (ing, bőrkabát, bőrcipő)


belső:

-okos

-humoros

-játékos

-bújós

2013. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Hasonló kinézetű IGAZI férfi!!! Fekete haj, tengerkék szem. Azonnal beleesnék :)

Legyen kicsit perverz. Romantikus, kedves, melegszívű, művelt, nyitott természet.

2013. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Bugyinedvesítő ez a mosoly. :)

2013. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4:Én is anime fiút akartam írni!Xd
2013. okt. 18. 17:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Szuper :D Akkor ajánlom neked hozzá ezt a mangák

Akuma na Eros

[link]

Itt megtalálod magyarul. Nagyon jó. Én 14 évesként szerettem bele ebbe a mangába!

2013. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Legyen formás feneke, alapból vékonyabb testalkata, kerek, alma formájú melle (a méret nem igazán lényeges), plusz pont a kék szem, és a magasság. A személyiségi jegyek ugyanakkor fontosabbak. Legyen intelligens, kedves (de nem a végletekig, néha incselkedjen, kicsit piritson is oda néha), naprakész, művelt, ne okozzon neki gondot, ha valamit meg kell oldani, legyen nőies, gondoskodó. Számomra az is fontos, hogy a házimunkákat hajlandó legyen megcsinálni. Függetlenül attól, hogy milyen egyetemet végeztem, hány nyelvet beszélek, és mennyit keresek ezekkel a képességeimmel, egyedül fel tudok újitani egy egész házat. Bármit megjavitok, ami elromlik, mivel ez egy férfi feladata. A nő feladata, hogy gondoskodjon a "családról", függetlenül attól, hogy az csak a párjából áll-e, vagy férj és gyerekek...


22F

2013. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

ah :$

2013. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akuma, jaaajj de imádom! :D Hát igen...

De azért hús-vér pasik közül másmilyenek is bejönnek :) Magánszemélyekről most inkább nem linkelnék képet, de a szexi mosoly az nálam is fontos. Sötét, picit hosszabb haj, borosta, világos szem, közepes arányos testalkat és ne legyen túl magas, 170-180 cm közötti. Személyiségre legyen jó értelemben kicsit őrült, jó humorú, legyen olyan dolog amit lelkesedéssel tud végezni akár munka vagy hobbi, legyen pozitív szemléletű, ne féljen a változástól.

2013. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!