Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra2000 kérdése:

Mit tegyek? Miért ilyen nehéz elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 éve totálisan szerelmes vagyok egy fiuba aki ezt nem visszonozza nem birom elfelejteni bárhogy probálom segitsetek lécci
2013. nov. 2. 08:04
 1/5 anonim válasza:
Akkor gyere össze vele,próbálj egy kicsit nyomulni rá.
2013. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk. én ezt kétszer éltem meg. az egyikben még most is benne vagyok.

az első fiúba, aki szakított velem, de én szerelmes maradtam, abba még egy évig bele voltam zúgva. mindenkiben őt kerestem, de aztán egy tábor folyamán megismertem egy nála sokkal jobb fiút.

miután kilépett az életemből az első barátom, éreztem, hogy nem olyan vagyok, mint voltam. kicsit hozzá hasonultam, de próbáltam tenni azért, hogy ne teljesen legyek olyan, mint ő.

amikor megismertem a második barátom, rájöttem, hogy érdemes kicsit változni (csak annyira, amennyire NEKED jól esik), mert az a fiú, olyan volt mint én. könnyedén el tudtunk beszélgetni. és szerintem ez a kulcsa dolgoknak. keresd magad, járj nyitott szemmel és aggyal, ismerj meg mindent, érdeklődj sok dolog iránt, és egyszer összefutsz valahol egy fiúval, akivel el tudsz beszélgetni és meglátod, el fog múlni az első iránt érzett szerelmed.


de ha ezt nem akarod, csinálhatod azt is, hogy közeledsz hozzá. maximum lepattint. na és akkor mi van? engem is koptattak már le, és hidd el, túl élhető. rájössz, hogy a srác egy bunkó és kiábrándulsz belőle. ha meg kedvesen kezeli a dolgot, és úgy ráz le, hát ez van. kedves. aranyos, de nem tetszel neki. próbálnék segíteni, de a továbbiakban már csak magadra számíthatsz.


vagy a harmadik lehetőség: minden másra rákoncentrálsz. a munkádra, a tanulmányaidra, olvass könyveket, kezdj el hangszeren játszani, menj el jógára. olyan dolgot csinálj, amibe bele tudsz merülni, felejtkezni. helyezd előtérbe a saját személyiséged kiépítését. ez majd annyira lefoglal, hogy nem lesz időd olyan fiúkra gondolni, akik rád se néznek...

2013. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg átfordítani ezt a szerelemérzést, saját magad felé.

Vedd észre, hogy az amit érzel szerelem, az tőle függetlenül is megvan benned mint boldogságra való képességed.

A szerelemben egyúttal saját magadba is szerelmes vagy.

Amiért nem tudod elfelejteni, az amiatt van, mert rajta keresztül, vele kapcsolatban fedezted fel magadban ezt a szerelemre való képességed, és ezért hozzá kötöd azt az örömérzést, ami igazából tőle függetlenül is megvan benned!Egy kölcsönös szerelemben annyiban változik a helyzet, hogy ott mind a két fél ad önmagából, a saját boldogságából a másiknak.

A te esetedben csak vedd észre, hogy annál többet nem tehetsz mint elfogadod ezt a helyzetet.Lesz még olyan fiú az életedben, aki viszonozza is.Ezért most ezt a szerelemérzést próbáld meg mindennapjaidra kivetíteni.Megváltozik kisugárzásod ezáltal!És minden körülötted!

Maradj nyitott, és szeresd bármit is csinálsz.

Mindig a kisugárzásod határozza meg mit vonzol be.

Amennyiben szereted magadat és szerelmes tudsz lenni magadba is, akkor a szerelmet fogod bevonzani, egyszerűen szerelmesek lesznek beléd!

2013. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Piázzál.
2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben csak az idő tud segíteni, mi nem.
2013. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!