Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám tágítani magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám tágítani magam hogy ne fájjon majd az első szex?

Figyelt kérdés
Próbáltam úgy hogy egyre tőbb ujjamat dugtam bele, de a 4. ujjnál márt fájt.

2013. nov. 2. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs szükség. Így is úgy is fájni fog kicsit, de ha olyannal csinálod majd akit szeretsz, és igazán akarod, akkor nem arra fogsz figyelni, de tényleg! (persze az kell hozzá, hogy rendesen be legyél indulva, mert ha nem vagy, na akkor tényleg fáj, mert dörzsi. Bár gumival ez sem számít annyira. Ha tablettát szedsz akkor meg jól jöhet a síkosító.) Nem kell törődni vele, pár alkalom után belejössz és nem fog fájni. (Ha néha mégis, mert épp úgy alakult, az sem baj.)
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne!

Ne!

Ne csinálj hülyeséget

Mindkettőtöknek jobb, ha szűk vagy

Csak ne egy afroamerikaival kezdj....

A hüvely kitágul, csak legyen majd megfelelő előjáték!

2013. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
ez komoly kérdés volt? gondolkozz el azon is, ha most bedugod a 4 ujjad, majd 30 évesen azt veszed észre, hogy lötyög benned a .... a hüvely szépen fokozatosan tágul!!!!!!!!!! az első kellemetlen lesz, de örülj neki hogy szép feszes a hüvelyed, ha ilyen hülyeséget csinálsz, majd labdát lehet bent rugdosni a hüvelyedbe! NE!!!! :D
2013. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!