Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány/nő mitől izgalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy lány/nő mitől izgalmas a fiúk/férfiak számára?

Figyelt kérdés

Kinézet, viselkedés, tulajdonságok, bármi, ami eszetekbe jut. És lehetőleg őszintén, mert az eredményekből majd szeretnék egy cikket írni (ami persze sehol nem jelenik majd meg, csak órára kell :D).


Köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 2. 17:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Okééé, az utolsó két választ nagyon köszönöm, ebben már voltak hasznos dolgok! :D

És mi van, ha a lány minden szempontból tökéletes, de mondjuk kicsi a melle?

Vagy a másik, hogy nagyon megtetszik nektek egy lány, de a világról alkotott véleménye (nem feltétlenül a butasága miatt), más, mint a tietek?

2013. nov. 2. 17:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szép és okos akkor tökmindegy mekkora a csöcse. Egyébként sem a méret a lényeg a csöcsben hanem hogy szép csöcs legyen.
2013. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na jó, úgy látom, ez a melles téma semmiképp sem elhanyagolható. Oké. :D
2013. nov. 2. 17:50
 14/20 A kérdező kommentje:
Szuper, eddig összeszedtük, hogy legyen szép (a melle), meg legyen okos. Esetleg más, külső-belső tényező? Kedvesség, vagányság, szelídség, határozottság, ezek közül mi az, ami nálatok nyerő? És még valami külső tulajdonság is kellene. Valahol azt olvastam, hogy a magas homlok nőies. Ez igaz?
2013. nov. 2. 17:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha kedves, vagány, talpraesett. Hajszínben szőke, barna vagy fekete. Öltözködjön nőiesen.
2013. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha más a világról alkotott képe az nem zavar, ha értelmesen meg is tudja indokolni, de ilyennel még nem nagyon találkoztam.
2013. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy lány nem úgy öltözködik, mint a társai: értem ezt úgy hogy: 60 ezer forintos márkás ruha, ami persze csak félig takar el.

Jobban bírom, hogyha normálisan póló van rajta, szóval érted ami megint NEM CSAK AKKORA HOGY A MELLE BELE SE FÉR meg ilyenek.

Nem szeretem ha nyávog minden szarért, finnyás stb.

Külsőre: sötétebb haj, szem, bőrszín is sötétebb, ja és az öltözködés is sötétebb (nem nem vagyok goth, se emos, csak mindössze nem szeretem annyira a világos dolgokat (fehér rózsaszín stb.) nem, nem fekete a szobám :D) szóval érted.


Alakra: valamiért tényleg nem szeretem, hogyha a lányon van túlsúly. Oké ezt értsd úgy hogy: nem a 40 kilós csontos lányokat, de nem is az olyanokat szeretem akiken rendesen lötyög a hús :D


Magasságra: ne legyen sokkal kisebb mint én: kb 180-190 vagyok szóval olyan 170-160 legyen minimum magasságra.


Szeresse a nemi életet :D alap..alap..


Szóval kb ennyi, ha eszembe jut még valami írok. Előre elnézést kérek minden Pistitől a vessző hiányokért, és a helyesírási hibákért is, tessék nekem elnézni :D

és ha valakit megbántottam volna, vagy esetleg nem értesz valamit kérdező majd szólj. :D

2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az 1-3-4-es jó nagy vasvillás parasztok a XXI. században, az internet és infós kütyük századában! Le a kalappal és egy jó nagy s.ggberúgást érdemelnétek külön-külön!
2013. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy határozott, olyan nő a legizgalmasabb, aki tudja mit akar. Minden téren!! Vannak céljai, és kitartása is, hogy elérje őket. A többi csak formaság...
2013. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kinézet: Legyen az én szememben csinos.

(Nekem nem kell, hogy dinnye méretű legyen a melle. Én többre tartom ha jó fogású, szép feszes, formás. Egyébként is inkább fenék orientált vagyok, az jobban izgatja a fantáziámat. Az lehet közepesen nagy, és szép kerek. :D )

Viselkedés: Ne hisztizzen. Lehessen vele értelmesen megbeszélni egy-egy problémát, vagy bármi mást.

Tulajdonság: Szeressen, és értse meg a nézőpontjaimat.

2013. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!