Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a fultagitorol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a fultagitorol?

Figyelt kérdés

Lanyok nektek tetszik ?

Szerintetek miert van az,hogy az egyik haveromba rendszeresen belekotnek az utcan csak azert mert fultagesze van? Egyebkent nagyon jofej a gyerek,miert kell ennyire a kulso alapjan itelni?

Nekem nincs tagitom,csak a velemenyek erdekelnek :)


2013. nov. 2. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Undorító, de nem kötök bele annak akinek van.
2013. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sinead ***** válasza:
A kicsi 2-3-4 millimétereseket még elnézem(azt se szívesen), de amikor már átfér rajta az ujjam, na az már nem tetszik..
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Undorító. És azért kötök bele én is mert:

1. lányként úgysem fog bántani és megtehetem

2. Tényleg marha undorító.

3. ha bátran hülyét csinál magából bárki előtt akkor viselje, el, hogy valaki cikizi emiatt...

2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan, de ha neki ez tetszik... Mindenesetre nem kötnék bele senki csak azért, mert ilyesmit hord.
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az emlitett haveromnek 26os van
2013. nov. 2. 20:13
 6/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
A pici még tetszik is egy srácon, de a nagyok azok undorítóak. Bár azt nem értem miért kell emiatt belekötni a másikba.
2013. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg pici addig oké, elfogadom, látványra az még nem ronda. Csak aki beteteti, azok nem szoktak megállni a picinél, a nagy már nekem taszító és rossz látvány, és olyankor belegondolok, mi lesz az egyénnel 10-20-30 év múlva mikor már megbánja hogy tágítója volt, hogy fog majd kinézni, és hogyan fogja magát érezni?


De nem szólok be senkinek ilyen miatt, nem hiszem, hogy jogom lenne hozzá, másrészt meg nem egy fültágító alapján fogom megítélni az embereket. Vannak nagyon jófej srácok is, akiknek van, függetlenül attól, hogy ez tetszik e vagy sem, attól még igenis vannak normális gondolkodású fültágítós fazonok. :)


Akik meg beszólnak idegeneknek emiatt, azoknak annyi eszük van csak, amennyi látszik, vagy még néha annyi sem. Mondd haverodnak, ne foglalkozzon idegenek véleményével, nem érnek annyit, hogy miattuk rossz kedve legyen.

2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolso ketto : ezzel en is igy vagyok,alapbol nekem sem tetszik,de emiatt megitelni valakit... Egyebkent en is lany vagyok

A haverom meselte,hogy nem csak siman beszolnak neki,hanem konkretan megverik... Annyira szanalom

Pedig tok normalis a gyerek ,gimibe jar,viszonylag jol tanul,udvarias meg minden

2013. nov. 2. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, de magamnak nem biztos hogy csináltatnék, mert az a méret amitől már jól néz ki nem húzódik össze, és am is úgy néz ki amikor kiveszik, mint egy rojtosra ba..ott segg, csupán a maradandósága miatt nem csinálnám
2013. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!