Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit csinálnátok ha az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok ha az a lány aki nektek tetszik másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem jár senkivel csak másért van oda. Azért próbálkoznátok hátha kialakul valami vagy hagynátok?
2013. nov. 2. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor?

Nem a csalódástól vagy a visszautasítástól félünk ebben a helyzetben

2013. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, biztos vagy benne, hogy másért van oda? Nálam azért nem mert lépni egy pasi, mert azt hitte, a volt barátom kell még. Nem mondta neki senki, én sem, egyszerűen csak eldöntötte magában, kötötte az ebet a karóhoz, pedig nekem is ő tetszett.
2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem értjük egymást, vagyis én értem mit akarsz mondani, csak lehet hogy rosszul értelmezted amit írtam
2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nah akkor leegyszerűsítve.A szerelem olyan dolog,hogy nem szabad belepofátlankodni.
2013. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

" Legeltántorítóbb az,hogy mi van ha én beleszeretek a lányba de ő továbbra is a másik srácba szerelmes? "


1. nem tudhatod szerelmes e a másikba, vagy csak teszik e neki, amíg nem próbálkozol nála

2. ha beleszerettél, akkor meg inkább tudd meg, van e esélyed nála, mint emészd magad

3. döntsd már el, pasi vagy e, ha igen, akkor kérlek ne hisztizz mint egy lány

4. nem lehet h túl jó csajnak tartod, és azt gondolod, úgyse lehet a tiéd?

5. nálam nagyot nőne a srác, ha nyíltan közli a tényállást, mintsem nem mer kezdeményezni

6. ha a lány irányít, nektek az sem jó, ha a pasinak kellene irányítani (jelen esetben lépni valamit) az meg nem tetszik nektek


bocsi a stílusért, de az előbb felhúztál.

2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mivel húztalak fel?Én csak érveket hozok fel,hogy miért nem kezdeményeznék.

Én ezt az ismerkedési státuszra értettem.

Megismerek egy lányt.Semmi hangyafasznyi érzelem nélkül.Csak szimpatikus majd kiderül,hogy szerelmes egy srácba.

Na innentől van az,hogy vagy kezdeményezek vagy nem.Leginkább nem.

Ha annyira fontos akkor igen.Elvégre pasinak születtem

2013. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

de megkérdezem újra? Szerelmes az a lány? honnan veszed? Ő maga mondta? Mert akkor nem szólok semmit.


De ha csak azt hiszed, hogy szerelmes, vagy sokadik ismerős mondta, vagy a csaj barátnője, az már nem 100%, vagyis ha nem reménykedsz, hogy tiéd lehet a lány, és nem is teszel semmit, akkor minek írtad ki a kérdést?


"Fiúk! Mit csinálnátok ha az a lány aki nektek tetszik másba szerelmes?"

úgy érzem, neked csak a "ne csinálj semmit, törődj bele a helyzetbe" típusú válaszok elfogadhatóak;

én próbáltalak bátorítani, de annyira kötöd az ebet a karóhoz !!



" Azért próbálkoznátok hátha kialakul valami vagy hagynátok?" ezt a kérdés miért van kiírva? ha segíteni akarunk azzal, hogy azt mondjuk próbálkozz, akkor te elkezdesz olyanokat írni, hogy úgyis felesleges, etc...


kérlek, ha nem is akartál egyáltalán küzdeni a lányért, ne fárassz minket


szerintem pont ezért fog a másik sráccal lenni, mert te nem mertél esélyt adni magadnak hogy a lánnyal legyél

2013. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Ha annyira fontos akkor igen.Elvégre pasinak születtem"

Döntsd el mennyire fontos akkor, szerintem nem semmiért beszélünk most is arról a lányról :)

2013. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

lol :D

Nem vagy semmi.Egész szimpatikus vagy.


Nah.Mivel én nem a kérdező vagyok és a saját elgondolásom szerint építettem fel a történetet.Így a csaj mondja meg,hogy szerelmes a srácba.

Küzdeni küzdenék.Nem erről van szó.Ebben igazad is van.Ki tudja mit tenne az ember ebben a helyzetben?Jelenleg az agyam azt súgja felesleges megpróbálni.Hogy miért?Mert bármit tehetek a csajnak csak barát leszek.

Viszont ahogy te is itt szinte belém vered a tényt.Ez nem jelent semmit :D

De had magyarázzam el kicsit másképpen.Katona vagy.Lőnek rátok,és át kéne futni a túloldalra.Na most nagy eséllyel eltalálnak.Te átfutnál?

Nagyjából erről szól a dolog.

Nem kibújni akarok és nem kifogásokat írok.Csak tényeket veszek figyelembe.

De hogy éles helyzetben miként döntenénk?Nem tudom ha a szívem azt súgja próbáljam meg megpróbálom.Ha úgy gondolom,hogy nem akkor nem.

2013. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

igen, közbe rájöttem, h te nem a kérdező vagy :)


de ettől még fenntartom amit írtam, részben a saját balgaságomra alapozva, hogy tudom, rosszabb az, ha nem is próbálkozunk

Egyébként van igazság abban amit mondasz, te tényekre támaszkodsz, és lányként érzelmekre alapoztam a mondanivalómat :)


23/L

2013. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!