Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiuba,de nem tudom mit gondolrolam.Ha nem tetszek neki mit csináljak hogy észre vegyen,ha tetszek neki akkor hogy tudjam meg.Mit csináljak?
2013. nov. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
az a legegyszerűbb ha elmondod neki hogy hogy érzel iránta vagy megpróbálod kideríteni h teis tetszel e neki és ha igen akkor elmondhatod neki ha nem akkor bukta...de szerintem egyszerűbb megoldás ha elmondod neki
2013. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, meny oda s kérdez tőle valamit, vagy botlogy bele kérj bocsánatot, s mosolyogj, próbálj flörtölni vele.
2013. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudja hogy mit érzek iránta de senki nem bir az ismerösei közül kiszedni belöle semmien választ.ezért tettem fel ide a kérdésemet
2013. nov. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!