Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen nőre mondanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nőre mondanátok azt, hogy egy "főnyeremény"?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen?
2013. nov. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki szép, okos és házias.
2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni.
2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pénzes, idős, lázas xD


egyébként egyértelműen az aki belsőleg nagyon hasonlít rám, aki megért, szeret, elfogad úgy ahogy vagyok. tudunk vele beszélgetni, jól kijövünk, ugyanazok a hobbijaink. magyarul a lelki társam. sajnos ilyen szerintem nincs és egyedül döglök meg de mind1.

2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki gyönyörű, belül kívül, és boldognak érzem magam mellette és hűséges.
2013. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hasonló gondolkozásban mint én, vannak belső értékei a hétvégi bulikon elért dolgokon kívül is, kár lenne játszani a szentet, uh az egyik legfontosabb: legyen szép
2013. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak egy lányra tudtam mondani.

Aki jó fej,hasonló gondolkodás módú,mint én,gyönyörű és emellett mindent megtenne az emberért,ha szereti.

2013. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bírjuk egymás humorát, tudunk létezni egymás mellett, élvezzük és akarjuk egymással a szexet, és elég fontosnak tartjuk a kapcsolatunkat ahhoz, hogy ápoljuk.

Szóval ez nem a nőn múlik, kettőn áll a vásár.

2013. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy létezik-e, azt nem hinném.


Számomra a tökéletes főnyeremény egy olyan lány lenne, aki minimum 20 éves, kék szemű, barna (esetleg fekete) hajú, aranyos és számomra szép; belsőre pedig kicsit értelmesebb, játékos, vidám és esetleg vicces, szeret mozogni, de ez mellett szeret a gép előtt is ücsörögni; hasonló zenéket és filmeket szeretne, mint én; lehessen vele komolyabb témákról is beszélgetni, mint politika, teológia, tudományok, esetleg szakmai dolgok...


Szóval azt hiszem, hogy ilyen a főnyeremény számomra. De nem hiszem, hogy létezik.

2013. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!