Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek magatokat így? Lent a többit

Figyelt kérdés
Sajnos reménytelenül szerelmes vagyok 6 éve és semmi se történik. Mert a lány hallani se akar rólam. Emiatt olyan melankólikusnak érzem magam de emelett ez az egész viszonzatlan érzés megváltoztatta személyemet bizonyos értelemben. Mert morózus vagyok rideg rosszindulatú lettem Un gonosz teljesen lerombolt mindent ez a viszonzatlan érzés.

2013. okt. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csajt. Próbálj meg ismerkedni más lányokkal.
2013. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha 6 évig semmi biztatást nem kapok, biztos, hogy keresek mást!
2013. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem akar hallani rólad a lány?

Te is lány vagy?

2013. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheHope ***** válasza:
Egyszer úgy is lesz valaki,aki kihúz a gödörből,ha már saját magad nem tudod kihúzni. De mivel látszik rajtad,hogy bánt a dolog,hogy ilyenné váltál,így arra is van esély,hogy ezt bármikor visszafordítsd. Csak tudatosítanod kell magadban,hogy attól,hogy neki nem kellettél,még más is létezik ám ezen a világon rajta kívül és majd annak a valakinek kelleni fogsz.
2013. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!