Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol látjátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol látjátok magatokat helyesebbnek, szebbnek, mi mutathat reálisabb képet a kinézetedről?

Figyelt kérdés

Tükör,fénykép,videó vagy valami ablak,pl kocsi szélvédő visszatükröződő kép? :D

Írjatok nemet és kort is! :)



2013. nov. 3. 02:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tükörben talán.

De alapjáraton nem vagyok oda magamért.

2013. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én mindenhol ugyanazt az embert látom, szóval nagyjából ugyan az. Talán a kocsi szélvédőben kevésbé látom magam részletesen, szóval ott "szebb" vagyok. :D 18/F
2013. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

tükör és bizonyos fotók


20f

2013. nov. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tükör. Képeket annyira nem szeretem... de az a lényeg, hogy mások szépnek tartanak azon is :D
2013. nov. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Álmomban.
2013. nov. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kirakatüveg
2013. nov. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kocsi szélvédő :D ott a legjobbak a fény viszonyok.

Amúgy én nagyon helyes gyerek vagyok de valahogy normális kép atom ritkán készül rólam. Valahogy mintha nem venné fel az arcvonásaimat. Olyan hülye baba fejem van.

Persze ha normális fényképezővel csinálnák akkor nem...

2013. nov. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem a kép az csak egy pillanatnyi én vagyok :)

A tükör sem jó mert az meg tükörkép csak.

A kocsi szélvédő valóban előnyösebb bár szerintem ez a legcsalókásabb is egyeben :D

Nálam a videók jöttekbe azon tök helyes vagyok :D és talán mind közül a legreálisabb :)

2013. nov. 3. 02:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Én mindenhol jól nézek ki.
2013. nov. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegében azt látja egy külső szemlélő is, amit te a tükörben, csak a testünk minimális asszimmetriája miatt a már fejben normalizált énképed mellett furcsának hat egy fotó. Ők a tükörképed tükörképéhez szoktak hozzá, hasonló lehet, amit érzékelnek. A videó sem lenne rossz, ha valóban olyan szemszögből lenne képes vizsgálni a lencsevég, mint a szem.
2013. nov. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!