Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Beleestem egy srácba..Elég félénk típús..Messze lakik,szóval nem találkozunk túl sokat,de szoktunk beszélni facen..Mindig én írok rá,egy kezemen megtudnám számolni,ő hányszor írt..Viszont nagyon jól elbeszélgetünk,ha elkezdünk beszélgetni,akkor az órákig tart..

Nemrég találkoztunk,egy nagyobb társaságban voltunk..Kivételesen ő kezdeményezett beszélgetést,folyton engem nézett,ha más srác jött oda,megforgatta a szemét és elnézett.Elkezdtem reménykedni,hogy talán én is tetszem neki.

De mostanság meg alig beszélünk..Várom,hogy ő írjon,mert hát mégiscsak ő a fiú..De persze hiába várok,annyira nem képes,hogyha írok neki,visszakérdezzen hogy velem miújság..

Tényleg van így is remény,vagy buta voltam,és csak beképzeltem magamnak?:)



2013. nov. 3. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni..se elszomoritani...(oszinten ismeros a helyzeted) de amikor valaki mar vissza se kerdezz, hogy "es veled mi ujsag" akkor az mar enyhen azt jelenti h vagy nem volt ideje irni vagy nem erdekled vagy lett baratnoje. Nalam az utobbi volt :|. De a remeny hal meg utoljara. :)
2013. nov. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szomorítottál el,végülis az sokkal jobb,hogy nem reménykedek..:)Végülis az fáj a legjobban,hogy reménykedtem,és utána koppantam.:)
2013. nov. 3. 02:57
 3/3 anonim ***** válasza:
ne reménykedj:S
2013. nov. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!