Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mit gondolhat rólam?

Vajon mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni.


Társkeresőn írtam egy kép alapján nagyon szimpatikus leányzónak. Aznap vissza is írt, és elkezdtünk levelezni, majd este már online beszélgettünk, sokmindent megtudtam róla, és nagyon beszédes valamint közvetlen és jól el viccelődünk beszélgetünk egymással, már ott tatrunk, hogy napi 8-10 órát beszélgetünk (miközben ő dolgozik, én dolgozom :) ). De vajon egy ilyen helyzetben mit gondolhat rólam? Nyilván várok még pár napot és megkérdezem találkozna-e velem, de mégis azon gondolkodom ő vajon milyen céllal kezdett kommunikálni velem. Én nekem nagyon szimpatikus és személyesen szerintem le fog nyűgözni önmagával. :) Várom nagyon, hogy láthassam.


27/F (a lány 24)


2013. jún. 7. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő is így vélekedik rólad. :-) Egy lány sem pazarolja olyanra az idejét, aki érdektelen számára. Szóval jól érzi magát veled annyira, hogy még munkaidőben is csak veled beszélget. :-)

Remélem összejön, szurkolok nektek. :-)

2013. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyilván szimpatikus vagy neki,különben nem foglalkozna Veled ennyit.
2013. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat. A képek alapján amiket láttam Róla elképesztően aranyos.:) Engem már most levett a lábamról. :) De már tettem erre célzásokat. :)
2013. jún. 7. 09:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért várd még ki a személyes találkozót. És ne agyalj.
2013. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, ott úgyis teljesen más lesz minden.
2013. jún. 7. 09:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Férfiak, ti ne agyaljatok fölöslegesen! Ez tipikus női szokás, és az én életemet igen csak megkeseríti, ezért mostanában már én is próbálom kikapcsolni ezt a "funkciót" magamon! :D


Ha ennyit beszél veled, akkor biztos neki is bejössz, amúgy szerintem 24 évesen egy nő már nem beszél 8-10 órát egy 27 éves férfival, ha csak barátkozni szeretne.

SZERINTEM.


17/L

2013. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 7. 13:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát, azt mondta van kedve találkozni, de két hétig legalább nem ér még rá. Vizsgái vannak. De lehet nem akar..
2013. jún. 9. 21:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Továbbra is minden nap órákat beszélgetünk, én pedig már nagyon szeretnék találkozni, de egyenlőre még nem ér rá a vizsgák miatt. Várok türelmesen :)
2013. jún. 13. 09:29
 10/15 anonim válasza:
Kedves kérdező, nyugi, minden jel arra utal, hogy bejösz neki :-) Az meg, hogy a vizsgáit most előnyben részesíti, szerintem csak plusz egy jó pont, ebből azt tudod leszűrni, hogy felelőségteljesen gondolkodik. Első a vizsgák, a suli fontos, és egy egyenlőre bizonytalan kimenetelű ismerkedés miatt nem hanyagolja el. Szurkolok nektek, aztán majd ird meg nekünk, milyen volt a találkozó :-)
2013. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!