Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány % a valószínűség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % a valószínűség, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Már éreztem hogy hamarosan meg fog jönni, vagyis a melleimen, meg a hangulatom is elég ingadozó volt. Nem feküdtem le gumi nélkül a barátommal, mert mindketten leálltunk, de azért kb egy negyedig (vagy félig, de inkább negyed) betolta, de akkor ez most lehetetlen, hogy terhes vagyok ugye? Mert még mindig nem jött meg és kezdek picit aggódni miatta..

Lekezelő kommenteket nem várok, szerintem ez mindenkivel előfordulhat. Csak érdekel, hogy van e okom aggódni.


2013. nov. 3. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
2013. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mindenkivel előfordulhat? gondolkodó, felelősségteljes emberekkel nem

elárulnád mi értelme volt, hogy ennyire bedugta?

milyen választ vársz? ha negyedig dugta nem, de ha félig, akkor terhes vagy?

ha óvszer (és egyéb védekezés nélkül) a pasid farka benned járt (mindegy hány cm), akkor van esély a terhességre

a valószínűségszámítás pedig a matematikában van

2013. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyszer tette be utána ki is vette és befejeztük, nem feküdtem le vele soha gumi nélkül, ez a kis megbotlás volt...kövezzetek meg érte
2013. nov. 3. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

hosszá matematikai számítások után ezt az eredményt kaptam:

42,87645 százalék az esély.

2013. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ezt most nekünk kellene tudnunk? a nőgyógyászok nem tudnak jól számolni, a matemetikusok jó része még szűz, és most pont őket kérdezed -.- de amúgy van rá esély mivel a pénisze érintkezett védekezés nélkül a vagináddal, és nem, nem történhet meg mindenkivel, de ha annyira kiváncsi vagy hogy terhes vagy-e akkor vegyél egy terhességi tesztet, nem olyan drága.
2013. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy, hogy szerinted lefeküdtetek-e vagy sem, védekezés nélkül benned volt - ezt fogd már fel!
2013. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, olvasd el szépen, hogy hogyan kell használni és mikor és használd!
2013. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!