Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobott pedig van egy gyerekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott pedig van egy gyerekünk. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok.A "volt" barátnőm 23.Van egy másfél éves babánk.Nem terveztük de megtartottuk.Jól ment minden.Én több munkát vállaltam a terhességtől kezdve,hogy tudjunk venni egy kis lakást vagy házat,hogy ott neveljük fel a fiúnkat.

Viszont egy hónapja a barátnőm kidobott.Mondván,hogy sosem foglalkozok vele se a babával.Ami így nem igaz.Este és hétvégén mindig én vigyáztam rá.Hogy ő pihenni tudjon.El is vittem vacsorázni,moziba,rendezvényre addig a szüleinél volt a gyerek.

De azt mondta sosem vagyok otthon :/.Most gyerektartást követel és a házat amiért annyit dolgoztam.De közben már egy másik pasival találkozgat.

Ez engem nagyon padlóra küldött.Én magamhoz venném a gyereket,de egy ügyvéd azt mondta,hogy ritka esetben veszik el az anyukától.

Tudtok tanácsot adni vagy járható utat?



2013. nov. 3. 11:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
29%
Nem egy mocsok r*bancal kellet volna összejönni, egyértelműen ki akart túrni csak hogy összejöjjön a másik hapsival. Sajna a törvény az anyukát védi és ha nem hanyagolja el a gyereket, nem sok esélyed van magadhoz venni, sajnálom :/
2013. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
4 évig voltunk együtt.Addig nem volt ilyen
2013. nov. 3. 11:23
 3/53 anonim ***** válasza:
76%

Az éremnek mindig 2 oldala van.


Szívesen meghallgatnám a nő véleményét.


De ez akkor is szemétség az ő részéről.

2013. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

Hát ez rossz helyzet. És persze a fő ok a másik pasi, nem az hogy te nem foglalkozol velük..

Jönnek majd a láthatási viták, meg gyerektartás meg minden.. Sajnos nem tudok erre mit írni azon kívül, hogy nagyon sajnállak. Nem tudom hol a kiút ebből

2013. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
A házat ne irasd rá se a gyerekre. Te dolgoztál meg érte, az a tiéd.
2013. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

A ház a te neveden van? Bizonyítani tudod, hogy mással találkozgat? Hivatalosan 6 évtől számítotok bejegyzett élettársnak, nem tudom nálatok ez hogy van most épp, milyen jogi viszony van köztetek.

A gyerek csak akkor lehet nálad, ha úgy állapítják meg, hogy az anyja alkalmatlan a nevelésére.

Járható út, ha szembesíted a csajt azzal, hogy te tudod, hogy a valódi indok egy másik pasi. Ezt neked is magadban le kell tisztázni, nem rátámadni. Megmondani neki, hogy te a gyereket tartod szem előtt, neked az a fontos, hogy neki jó legyen és csak rá vagy hajlandó költeni, a lányra nem. Ettől fogva, intézze úgy a dolgait, ahogy akarja, téged nem érdekel. Végig legyél higgadt, és nyugtasd őt is, mert ezt csak hideg fejjel lehet megbeszélni.

2013. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 intrepid ***** válasza:
100%
A házat védd, körmödszakadtáig, fele a tied. A gyerektartás jár neki, a főállásod szerinti fizetésed alapján. Sajnos a mostani cirkuszok miatt elvesztetted a mellékállásodat. Nem tudsz plusz munkát vállalni. Annyira hülyék vagyunk mi férfiak, mikor fiatalok és erősek vagyunk, hülyére dolgozzuk magunkat, hogy előrébb jusson a család. Akkor meg az a baj, hogy sokat vagyunk távol, ha meg otthon vagyunk, fáradtak vagyunk. (Vajon mitől?)
2013. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
házasok vagytok? kinek a nevén van a ház?
2013. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
0%

Az én volt férjem szerint se volt semmi gond a mi házasságunkkal, minden tökéletes volt. Hát persze!

Szerinte sokszor vigyázott a gyerekekre, ami valójában azt jelentette, hogy számítógépezett amíg szétverték a kicsik a lakást és csoda, hogy nem nyírták ki magukat vagy a másikat.

Én is meghallgatnám a másik felet, mert nagyon ritka, hogy egy tökéletes kapcsolatot felrúgnak a nők, főleg ha van gyerek is.


"Én magamhoz venném a gyereket,de egy ügyvéd azt mondta,hogy ritka esetben veszik el az anyukától. "


Ez nem így van, csak azért kerül olyan sok gyerek az anyához, mert a férfiak nem küzdenek értük. Vagy azt hiszik amit te (hogy esélytelenek), vagy nem is akarják a 24 órás gyermekfelügyeletet.

Azokban az esetekben, amikor mind a két fél alkalmas a gyereknevelésre és mind a ketten küzdenek értük, ott fele-fele arányban kapja az anya és az apa. Erről ügyvédek készítettek statisztikát.

Bár az igaz, hogy egy 8-10 éves fiút valószínűleg az apának ítélnek, míg egy 1,5 éves kisfiúnál nem olyan biztos, de ha alkalmas vagy a gyermek nevelésére, akkor van esélyed.

2013. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Az érem másik oldala.

Amint terhes lett én gőzerővel dolgoztam.Volt,hogy 2 napig nem is láttuk egymást.Beírattam tanfolyamra,ahol gyakoroltak a szülésre stb..Sajna azoknak csak a felére tudtam elmenni.Utána visszavettem mert láttam,hogy hiányzok neki.Építettem a saját pénzből egy babaszobát a szüleinél,hogy ne a rokonait terheljem ezzel.Szülés után két hetet otthon voltam vele.Utána megint dolgoztam.Nappal munka,este a babára figyeltem,hogy ő kipihenje napot.Aztán kaptam fizetésemelést.Akkor többet voltam otthon,szép emlékek :).Sok boldog pillanatvolt akkor.Aztán az apját kirúgták az állásából.Így megint túlórát vállaltam.Ekkor jött a cél,hogy saját lakás.Az alap megvolt hozzá.Így nem kellett volna sok idő 1 max 2 év és vehettünk volna egy kis lakást.Gyakran volt,hogy 48 órán át ébren voltam.1-2 órákat pihentem.Elvittem párszor wellnesbe hétvégére.Kicsit lazítani.Aztán valami megromlott.Nem akart látni és végül kidobott.

Tudom nem voltam a legjobb apuka.De minden megtettem értük,érte.Hogy nekik a legjobb legyen

2013. nov. 3. 11:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!