Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem tényleg fogyaszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Viszont én ezt tapasztalom sajnos, persze nálam más a helyzet, mivel egy reménytelen szerelemről van szó. Más is fogyott már sokat emiatt? (mármint a szenvedés miatt)

2013. nov. 3. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki a stresszhelyzetben koplal, más meg zabálni kezd. A harmadik inni kezd...stb.
2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

a dagadék zsírdisznók ezzel áltatják magukat.


Egyszer majd szerelmesek lesznek és a szerelem erejétől lefogynak, hagyjuk már!

2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. Általában az emberek a stressz miatt nem tudnak enni és azért fogynak..
2013. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, akkor persze, hogy fogyaszt, de a reménytelen szerelmeket hagyni kell a pííícsába, mert felesleges dolog. Keress olyasvalakit, aki viszont szeret és akkor majd hízni fogsz. 24F
2013. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha boldogít, akkor nem tudok enni, legalábis nagyon keveset, így igen. Ha pedig reménytelen, akkor általában csokiba folytom a bánatom, így inkább az ellentéte igaz. :D
2013. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Stressz miatt fogysz max, nem a szerelemtől.
2013. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen valakinél az ellentéte valakinél nem, mindenki változik, nálam ez így jön ki, és lehet tényleg rosszul fogalmaztam, szerelmes vagyok de mivel ez a helyzet szenvedek miatta. Szóval attól fogyok.
2013. nov. 3. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiú pénztárcáját főleg.
2013. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit ugyan más helyzet, de lényegében én emiatt dobtam le több, mint egy 20-ast. Nagyon nagy motivációt tud adni egyrészről, másrészről szerintem a szerelem tényleg fogyaszt.
2013. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja. Mondjuk sztem nem a szerelemtől, hanem attól, hogy egész nap ülök a gép előtt, és várom, hogy vissza írjon. De nem ír. Így enni sincs sok időm. Se kedvem.
2013. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!