Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni valakit, aki iránt már 8 éve táplálok érzéseket? Hogyan felejtettétek el a, , Nagy plátói szerelmet"?

Figyelt kérdés

Az adott személy régen jó barátom volt,de miután rájöttem,hogy többet érzek iránta, azonnal megszakítottam mindennemű kapcsolatot (nem beszéltem vele,kerültem).

Az idő és távolság nem segített. Akárhányszor újra meglátom, egyszerűen még mindig nem hagy hidegen. De tisztában vagyok,hogy ő semmit sem érez.

Ha egy légtérbe kerülünk,mindig ő kezd el nézni, keresi a közelségem, nekem jön (megérint), figyeli mit csinálok, távolról bámul,de ha a közelemben van,elnéz vhova máshová, mindig nagyon kihúzza magát a közelemben, és úgy tesz,mintha nem tudná ki lennék.

Egyszerűen beleőrülök ebbe,nem tudok túllépni rajta. Mindenkiben Őt keresem, de senkinek sem adok esélyt (pedig jelentkező bőven akadna).

Van valakinek valami tapasztalata,hogyan lehetne valakit véglegesen elfelejteni,akivel soha semmi nem történt köztetek?


A válaszokat előre is köszönöm. 21/L



2013. nov. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz másik pasit! Az majd eltereli a figyelmed a fájó érzelmekről.
2013. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szexkapcsolat mással (rendes nem lehet, mert átvernéd a párod)
2013. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős..

Az én sztorim: 18 évesen én, 38 évesen ő, vezetni tanított. Nagyon az ideálom volt, nem volt senkije, flörtöltünk, de nem lett belőle semmi..és azóta is ha meglátom olyan mintha leöntetének jeges vízzel. És volt közben már komoly és kevéséb komoly kapcsolatom, szerelmes is voltam, de ő még mindig a szívemben él :)


Én úgy vagyok vele, hogy nagy esély van rá, hogy semmi nem lesz, így hát maradnak az ábrándok, meg megpróbálok nem gondolni rá. Nyilván sosem fogom azt mondani rá, hogy nem kell és hogy nem érdekel, de muszáj valamennyire lezárni a múltat.


A sors iróniája, hogy most egy olyan plátói kell, aki összevissza jeleket adott, hol úgy tűnt kellek, hol úgy hogy nem. Szóval jó játék :D


Fel a fejjel, enyhülni fog.. :) A te esetedre találták ki Stigma- Búcsú egy angyaltól c. számát :D

2013. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 eve van hasonlo erzesem egy ferfi irant, csak az a bokkeno h neki mar parja van igy sosem lenne eselyem semmire se nala
2013. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, járok, 9 éve ismerem a lányt, csak barátság. Most van barátnőm, de.... Ha rá gondolok mindig érzek valamit. És azt hiszem mindig is fogok. Ez soha nem múlik el teljesen. Telnek múlnak az évek, halványodik a dolog, de akárhányszor eszembejut mindig kezdhetem előről az elfelejtését.
2013. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!