Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók? Története?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történ? Hány évesek voltatok? Mennyi idő után? Ki kezdeményezett? Először sima vagy nyelves csók volt? Hol történt? Visszacsókoltál? Mondtatok utána valamit? Leírnátok a történetét? Olyan jó az ilyeneket olvasni. :)

2013. nov. 3. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát az hosszú történet.Úgy kezdődött hogy 5 hónapos terhes voltam....
2013. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fura volt. Van története. Megcsókolt egy lány. 14 voltam. Hogy sokadszorra is kipörgetett az üveggel. Ő kezdeményezett. Sima, aztán nyelves. Vonaton. Muszáj volt különben szararcnak tartottak volna, és az borzasztó dolog. Nem emlékszem, hogy mondtunk volna valamit. Leírtam a történetét :).
2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja ismertük már egymást, nagy volt köztünk a vonzalom. 16 éves voltam, ő 18. Moziba mentünk haveri társasággal, ő úgy volt, hogy nem jön. Előtte MSN-en még beszélgettünk. Aztán a moziban hirtelen felbukkant, én el akartam menekülni, olyan zavarban voltam. :D A moziban egymás mellé ültünk, amikor elkezdődött a film, már fogtuk egymás kezét. Először csak kis puszikat adott az arcomra, végül megcsókolt a film fele környékén. Iszonyat béna és nyálas voltam, de ő türelmes volt. :D Utána a film végén, amikor kimentünk, magához szorított és még sokszor csókolt meg. Így kezdődött a kapcsolatunk. Onnantól már fix volt, hogy egy pár vagyunk. 2 és fél éve vagyunk együtt. 19L
2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 úristen, ez nagyon édes! Én is a kérdezővel együtt imádok ilyen történeteket olvasni, főleg ilyen romantikusakat:) ez most eskü feldobta a napom:DDDd szerencsés vagy nagyon :)
2013. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon örülök, hogy örömet tudtam okozni! :)
2013. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IvEr válasza:
100%
14 éves voltam,amikor eggy fiu ramirt facebookon,es beszelgettunk...kiderult,eggy suliba jarunk...beszelgettunk beszelgettunk,majd eltelt kb 1 het,es irta nekem hogy holnap legyek a suli buffenel,elso ora utan mert szeretne tolem kerdezni valamit,ottvoltam,eggy baratnom elkisert majd otthagyott egyedul.lattam jon a fiu,vele is egy baratja volt majd ot is otthagyta,kimentunk az udvarra,beszelgettunk..majd leultunk eggy padra...:) nem mertem a szemebe neznj,pedig. nem tetszett meg semmi de vhogy zavarba voltam mert ketteabe voltunk. es ez olyan jo volt :$ par perc utan ratert a lenyegre igy..: fuu mit is akartam kerdeznii( eljatszotta h nemtudja:D) mondom nemtudom:o erre o. csak vicceltem.:) szoval.. ramnez,belenez a szemembe: leszel a baratnom?:) en: elpirosodtam leneztem a foldre ramosolyogtam es mondtam : leszek :$ o erre kozelebb ult hozzam en elfordultam,majd raneztem es annyit vettem eszre h kozeledig es nyiyodik a szaja...majd megcsokolt.:) leirhatatlan erzes volt :) megszunt korulottunk minden..(.sima csok volt) :) aztan megvolt a csok,es a bal karkjat atrakta a nyakamon es en radoltem :$ ugy ultunk a padon,majd kestem orarol 5 percet de ugy megerteee:DDD hazajottem,es leultem..mondom eszmeletlen erzes. fofott el,olyan hihetetlennek tunt h pont engem csokolt meg...nagyon jovolt :)
2013. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

13 évesen történt nyáron még nem jöttünk össze meghívott fagyizni vett nekem egy hatalmas fagyi kelyhet.. nagyon finom volt:) aztán amikor nagy nehezen megedtük felálltunk és elkísért a buszmegállóba. És ott mikor jött a buszom megcsókolt nyelvesen.. így az első csók gondalatától mégakkor izgultam kb a csók felégis 500 pillangó keringett a hasamba majd ellazultam.. azt mondta hogy olyan mintha nem is először csókolóztam volna. Másnap összejöttem vele.

(előtte is volt olyan hogy le akart volna valaki kapni de azt nem hagytam)

2013. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!