Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért szeretik annyira Paris Hiltont?

Figyelt kérdés
Ez köztudott tény,nagyon szeretik :) Én bírom Parist is,meg a melegeket is,szóval nem rosszból kérdezem,csak szimplán érdekel a dolog :D

2013. nov. 3. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne hazudj kéredző.
2013. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Képzeld léteznek olyan meleg férfiak is, akik semmiben nem különböznek a heteró társaiktól megjelenésben, stílusban, érdeklődési körben, csak punci helyett segget dugnak.
2013. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első: miért hazudnék? :O

második: bocsi az általánosításért,akkor átfogalmazom:

Miért szereti sok meleg Parist?

2013. nov. 3. 17:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki az a Paris Hilton?
2013. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy nagyon gazdag nő,a Hilton hotellánc örököse :) Van saját márkája meg ilyesmi.
2013. nov. 3. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:
En nem szeretem hülye 3.14csának tartom:-)
2013. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért? Persze vannak botrányai,de ahogy néztem a műsoraiban,láttam hogy valójában kedves természetű =)
2013. nov. 3. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem mert egy kedves, jó fej, élet vidám személy és a legtöbb dologhoz amihez neki kezd elég jó benne legyen az színészkedés , modellkedés vagy éneklés bár a legújabb száma annyira nem tetszik Lil Wayn uhhh egyszerűen borzalmas és Paris hanga is nagyon elvan mássítva
2013. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva,

attól, hogy valaki meleg, ugyanúgy van stílusa. Nem egy srácról nem gondolnád hogy meleg és mégis.

Azért szeretik, amiért mindenki, színésznő is stb. aranyos kis műsorai vannak tehát úgy szeretjük, ahogy mindenki szereti.

2013. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!