Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha vérzek, néha nem, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha vérzek, néha nem, és már a terhesség vagy valamilyen fertőzés is szóba jött. Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
segítséget szeretnék kérni! nem tudom hogy van-e valaki aki hasonló helyzetben van mint én de remélem tudtok segíteni :) az történt hogy már 3 éve menstruáltam folyamatosan amikor hirtelen kimaradt 5 hónapra (nem voltam terhes!!!) elmentem orvoshoz aki elküldött vizsgálatokra. felírta a Duphaston nevű gyógyszert amitől megjött de nem vált be igazán. ezután felírta a Norcolut nevű gyógyszert amitől szintén megjött. Lefeküdtem a barátommal (óvszerrel védekezünk)azon a napom amikor elmúlt a "havim" és rá 5 napra megint megjött. tartott 8 napig. amint elmúlt megint együttvoltunk a barátommal. együttlét közben elkezdtem vérezni és már 4 napja barnásan "csöpögök"... ráadásul sokszor van hogy vérzek együttlétek alatt vagy után 1-2 napig de csak mióta nekiálltam szedni ezeket a gyógyszereket. nem tudom mi bajom lehet mert sok mindent olvastam. segítséget szeretnék kérni hogy ez mitől lehet, betegség, vagy netalán terhes vagyok esetleg fertőzés? előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 3. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem voltak étkezési zavaraid korábban ?

nem viccelek.

Leírásod ítélve első ránézésre azt mondanám, hogy korábban anorexiás vagy bulémiás voltál, és most jön ki a végterméke ennek.....

Felfázás biztosan nem, mert annak más tünetei vannak és nem is említetted!

2013. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem voltak ilyen problémáim és a súlyommal is minden rendben volt és van is. mert a vérzésem és a szexuális életem hogyan hozható ezzel össze?
2013. nov. 4. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy volt egy ismerősöm aki hülye lett és el kezdett nem enni. De olyan szinten nem, hogy már anorexiás is lett, meg kórházba is került, meg az orvosokat is átvagta annak reményében, hogy minnél vékony maradjon. Meg is lett az eredménye. Nem is tesizhetett jó ideig a tesi órán , menstruációja is megszűnt, nem sok hiányzott hogy a szervezete végleg felmondja a szolgálatot.Állítólag azóta felgyógyult. Állítólag. Tuti, hogy a későbbiekben vagy nem vagy nagyon nehezen lehet gyereke. Bánni fogja ezt ő még, de nagyon.


Először amikor elolvastam a leveledet, azt hittem hasonló problémáról van szó ( mivel az utó következmények nagyon hasonlóak lehettek) azért is írtam le ezt Neked.

Neked pedig kitartást és jobbulást!

2013. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!