Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé félénk?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy nagyon félénk vagyok. Ezt még az is fokozza, hogy lelkis is... Túlságosan másokat helyezek előtérbe magam helyett, és ez kihat a párkapcsolataimra is, mert sokszor kihasználnak.. Nápam, nagyon fontosak az érzelmek, de mostanában csak egyéjszakás ajánlatokat kapok, amiből köszönöm nem kérek. Mitől lehetnék magabiztosabb?
2013. nov. 3. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem*
2013. nov. 3. 23:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ez lett volna a következő kérdésem.
2013. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyszer s mindenkorra elhatározod ebben a pillanatban, hogy te nem leszel innentől kezdve befolyásolható személyiség. Egyszerű, nem? Én is így kezdtem, mára már szárnyalok a határozottságtól.
2013. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de egyszerűen nem megy az ismerkedés..Főleg amióta csúnyán kihasználtak.
2013. nov. 3. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig másképp nem fog menni. Az emberektől nem várhatod el látatlanba, hogy viselkedjenek veled másképp. Az első lépést neked kell megtenned, akár tetszik, akár nem. Az elején nehéz. Próbáld meg leszarni a külvilágot, az embereket, szard le, hogy ki mit gondol. Ne feszülj be, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
2013. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engedd ki magadból Hulkot.
2013. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 könny17 ***** válasza:
Legyél határozottabb eleinte, és ha látod, hogy az az ember is olyan típusú mint, te akkor nyugodtan lehet odaadó, de olyanoknak ne add oda magad, akik csak megjátsszák magukat, mert legtöbbször csak azért, hogy kihasználjanak. Én is ilyen vagyok, de rájöttem, hogy keménynek kel lenni, mert más nem fog helyettünk kiállni önmagunkért. 21F
2013. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!