Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Szeret, nemszeret?

Figyelt kérdés
Nos hát van az exem.És már fél éve szakítottunk.Egymásra dobálunk prágár szavakat..Viszont én még mindig szeretem pedig már úgymond volt "két barátom is" ...Annyira szeretem ...Nem tudom mért de szeretem...Fiú ismerőseivel/ haverjaival jóban vagyok és múltkor rákérdeztek hogy én vagyok e Az a lány aki a haverjukkal ( exem )járt. én mondtam igen és mondták hogy még mindig beszél rólam mindig szóba jövök valamilyen úton módon..én mondtam hogy de már féléve szakítottunk mért beszél még rólam erre azt mondták mert szeret...Nemrég volt a szülinapja és elmentünk és volt ott egy csaj( ugymond a barátnője..)... az egyik ismerősöm aki jóban van vele megkérdezte hogy de nem ugy volt hogy Engem szeret.. ere mondta hogy De most ez a csaj van itt...Meg mindig előttem beszél olyan dolgokról ami tudja hogy nekem fájhat..(pl..múltkor előttem kért egy fiútól cotontstb..ilyenek..)Nem tudom hogy most szeret engem vagy nem..Viszont olyat is szokott csinálni hogy néha kedves velem néha nem... Múltkor mikor odaadtam az ajándékát azt mondta édes vagyok és kaptam egy puszit az arcomra és egyet a homlokomra olyan bunkó tud néha lenni tök szemét dolgokat mond amik nemis igazak meg a fiú ismerőseinek is .. és azóta valahogy nem közelednek hozzám fiúk:/....nem tudom hogy szeret és azért csinálja amit tesz vagy nem szeret és csak úgy..jólenne tudni..szerintetek?
2013. nov. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Se veled, sem nélküled helyzet.
2013. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem csak élvezi a szabadságát és azért csajozott azon a bulin, de az is lehet hogy téged próbált féltékennyé tenni és szeret téged.:D szerintem ha megmondod neki mit érzel iránta akkor megtudod hogy ő szeret-e téged.:D
2013. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, mit mondott a fiúknak?

Sztem valahol fél úton lehet az igazság. Nem hevert még ki

2013. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek elmondani neki..Már ezelőtt kétszer elmondtam neki.Először egy hónappal a szakításunk után, azután meg egy szülinapon(arra csókkal válaszolt.)
2013. nov. 4. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeret, nem szeret, szeret!

Három a magyar igazság, tehát szeret a vége.

Ja nem is, plusz egy a ráadás: sajnálom, nem szeret.

2013. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Am múltkor ráírtam egy papírra, hogy szeret és nem szeret összegyűrtem beletettem egy sapiba és onnan csukot szemmel választottam..szeret jött ki..
2013. nov. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!