Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki tetszik. Ma föci óra volt és a tanár (nem birja) szép hangosan kijelentette: (neve) te ameilyik lánnya összeszüröd a levet az balszerencsés lesz.

Erre fiu oszt.társan : igen (nevem)

Tudja??? Nem mondtam el senkinek. Legjobb barátnőmnek se.



2013. nov. 4. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudod ha az ember fülig szerelmes annak egyértelmű jelei vannak. Nálad annyira egyértelmű, hogy mindenki levágta.

Ha kiszemelted nem, akkor eztán biztos.

2013. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. És akkor mi van?

2. Csak viccelődött. Tudni szerintem nem tudhatja, max sejti.

De ne légy már ilyen mimóza, ez nem gáz! :D

2013. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak pont ráhibázott....

Hány éves vagy? Nem kell ezt túldramatizálni, lehet hogy csak pont ráhibázott, vagy feltűnt neki a viselkedésed. Vagy bejössz neki nem tom.

2013. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

14 vok

Nem hinném hogy a viselkedésemből levágta volna. És aki mondta hogy igen (nevem) annak is adtam a hülyét

2013. nov. 4. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha földrajz órán nem is, de nyelvtanon mindenképpen a tananyagra fókuszálj.
2013. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 YuY ***** válasza:
Vissza kellett volna vágnod, hogy: Majd rajta leszünk ne aggódjon Tanár Úr, nevelés alatt van!
2013. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tanár nő...

Nem akarom hogy tudja hogy tetszik nekem

2013. nov. 4. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szarul írtad le, először én is azt hittem, hogy a kiszemelted mondta, hogy "Igen, XY."


De nem. A kiszemelted, miután az osztálytársad az ő füle hallatára mondta neked, biztosan rájött.

2013. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rá, na menj tanulni.
2013. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hallota az aki bejön nekem amit mondot egy másik oszt.társam
2013. nov. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!