Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valaki úgy, hogy élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki úgy, hogy élete szerelmét veszítette el (nem tizenéves tini kalandokra gondolok) akkor a poklok poklát élte át, de később (vagy sokkal később) rájött hogy így volt jó?

Figyelt kérdés
Tehát valakivel együtt élt sokáig, bármilyen okból kifolyólag elvesztette (megcsalás, halál, stb.) és hónapokig akár több évig szenvedett, és most visszatekintve úgy érzi ennek "így kellett lennie"? Megosztanátok a történetet?
2011. dec. 5. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
volt de most nincs kedvem elmesélni ne haragudj,én azokban nem hiszek hogy így kellett lennie,ez egy hülye duma csak hogy így kellett lennie az csak vigasztalás hogy az ember akit valójában elveszített az a saját hibája miatt volt és most itt nem halálra gondolok hanem olyan dolgokra amivel meg lehetett volna akadályozni csak nem tett semmit az ügy érdekében....szóval ez az így kellett lennie egy saját magamat nyugtatgató duma..
2011. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
még annyit tennék hozzá hogy nagyon sok olyan embert ismerek akik már felnőttek és akkor ugyan ezt mondták hogy így kellett lennie...és most felnőttként vissza sírják azt a szerelmet hogy mekkora hülye volt hogy nem küzdött érte jobban és hagyta elmenni...és itt nem halálra gondolok mert az egy más tészta...bár én abban sem hiszek hogy ennek így kellett lennie,a nagy büdös ....kell így lennie.....szóval nekem az a véleményem hogy ez csak egy önámítást a halált leszámítva és a saját magunk lelkének megnyugtatása...a megcsalásnak is több oka lehet,sok esetben a férfi vagy nő azért lép félre mert nem kap elég törődést....akkor itt nincs így kellett lennie,mert abban nekem is szerepem volt hogy megcsalt mert nem törődtem vele és nem adtam meg neki valamit...
2011. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen mert akkor azt hittem hogy ő életem szerelme és az igazi. de hozzáteszem hogy addig marad valaki életed szerelme amíg nem feledteti egy jobb, csak sokan nem találnak(nem akarnak találni) jobbat ezért gondolnak vissza egy egy kapcsolatra hogy az volt életük szerelme. nem tudom hogy érthető voltam e. :) na de a lényeg hogy szakított velem a pasi és utána 3 hónapig szenvedtem, nagyon nagyon rossz volt. teljesen lefogytam, sírhatnékom volt nagyon sokszor stb. aztán nagyjából helyrejöttem de több mint egy évig egyedül voltam (jót is tett az az idő) aztán találkoztam mostani párommal és nagyon örülök hogy annó úgy alakultak a dolgok és nem maradtunk együtt azzal a pasival. boldog vagyok a párommal már több mint 3 éve, most tervezzük az első babánkat.:) szóval ha most úgy is érzed hogy elvesztetted életed szerelmét, ne hidd hogy nem jöhet egy újabb.
2011. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal hogy azt érzed, ennek így kellett lennie, valószínű feldolgoztad és jött helyette jobb.
2011. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 éve már annak, hogy vége. Nem éltünk együtt, nem is volt hosszú a kapcsolat, de felejthetetlen számomra. Nem tudom elengedni, mert befejezetlen volt. Nem igen tudom, hogy mi történt akkor, csak találgatok. Az ész győzött a szív felett. Mindketten nagyon megszenvedtük, és a mai napig nem tudom kiverni a fejemből.

Azonban annak ellenére, hogy még bennem él, elengedtem. Férjhez mentem, és élem az életem. Mivel férjemet csak így ismerhettem meg, igen beláttam, hogy így volt jó.

Semmi nem történik véletlenül.

2011. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!